Samsung,telefony
Hledat

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Poslední téma
May 2017
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Super AppLock(Privacy lock)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Super AppLock(Privacy lock)

Příspěvek pro lemonyu za 9th July 2015, 11:15

Super AppLock je především aplikace zámek, pomocí kterého můžete zamknout všechny aplikace, a někteří skrýt fotografií, videa a soubory funkce. Tento AppLock pracuje rychle na můj telefon, a to mě navrhuje zamknout důležitých aplikací, když jsem nainstalovat, a mohou také zamknout fotografie a videa.
[Aplikace názvu] Super AppLock
[Vývojář] PrivacyGroup (Super AppLock)
[Google Link] https://play.google.com/store/apps/details?id=com.privacy.lock
[Specifické vlastnosti] Tato aplikace má mnoho krásných témat, se mi líbí návrhy. Obsahuje mnoho funkcí, jako je zámek aplikací, foto zámku a zámků souborů, a skrýt aplikace. Je to jako celkový funkční aplikace, která může chránit celkovou soukromí. Pokud je tato aplikace má zámek příchozí volání a SMS, že by bylo ideální k použití.
[Doporučení] To je zcela zdarma a reklamy zdarma. Velmi praktické používat;dobrá aplikace pro začátečníky na ochranu soukromí.Design je dobré, se zdá být velmi čisté a dobře organizovaná.
[Screencasty]

lemonyu

Poèet pøíspìvkù : 3

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Super AppLock

Příspěvek pro lemonyu za 9th July 2015, 11:17

lemonyu napsal:Super AppLock je především aplikace zámek, pomocí kterého můžete zamknout všechny aplikace, a někteří skrýt fotografií, videa a soubory funkce. Tento AppLock pracuje rychle na můj telefon, a to mě navrhuje zamknout důležitých aplikací, když jsem nainstalovat, a mohou také zamknout fotografie a videa.
  [Aplikace názvu] Super AppLock
  [Vývojář] PrivacyGroup (Super AppLock)
  [Google Link] https://play.google.com/store/apps/details?id=com.privacy.lock
  [Specifické vlastnosti] Tato aplikace má mnoho krásných témat, se mi líbí návrhy. Obsahuje mnoho funkcí, jako je zámek aplikací, foto zámku a zámků souborů, a skrýt aplikace. Je to jako celkový funkční aplikace, která může chránit celkovou soukromí. Pokud je tato aplikace má zámek příchozí volání a SMS, že by bylo ideální k použití.
  [Doporučení]  To je zcela zdarma a reklamy zdarma. Velmi praktické používat;dobrá aplikace pro začátečníky na ochranu soukromí.Design je dobré, se zdá být velmi čisté a dobře organizovaná.  
  [Screencasty]

lemonyu

Poèet pøíspìvkù : 3

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru