Samsung,telefony
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


Aplikace [Root] Pry-Fi

odeslat nové téma   Odpovědět na téma

Goto down

Aplikace [Root] Pry-Fi

Příspěvek pro MIKEMON za 1st February 2014, 12:27

[Root] Pry-Fi
Ty jsi sledován ...
Maloobchodníci, podvodníci, vláda a další stinné jedinci sledovat vaše pohyby. I když vaše Wi-Fi je vypnutý, telefon se může vysílat informace tomu, kdo je v rozsahu, který může být použit jak sledovat opakované návštěvy, stejně jako vaše přesné pohyby v oblasti pod dohledem.
Není to velký krok pro pár to osobní informace - prodejce například, mohl sledovat svůj výlet do registru a korelují s informacemi o platbě. Nyní sledování hardwaru a softwaru, obchod (nebo řetězce) vlastník, jejich obchodní partneři, nyní mohou všichni sledovat, kde jste pokaždé, když přišel do rozsahu jednoho z jejich systémů, a plně profil, kdo jste, co děláte vaše finance a vaše každodenní vzory!
To je jen jeden příklad, ale existuje mnoho využití pro sledování vás. Nenechte se mýlit, to se děje v reálném světě dnes .
Slídit-Fi
Jedním z řešení je zcela vypínat Wi-Fi (včetně síťové skenování na pozadí, nastavení většina lidí nemá o vím), ale ztratí výhody, jako je automatické připojení k známých sítí Wi-Fi a lepší povědomí o umístění pro vaše aplikace. Je to také nedělá nic, aby pomohl situaci pro ostatní.
Slídit-Fi bude bránit vaše zařízení od vyhlášení všech sítí, které ví, k vnějšímu světu, ale to bude ještě umožní prohledávání na pozadí a automaticky připojení k sítím Wi-Fi. I když nejste připojeni k síti Wi-Fi, bude MAC adresa neustále být pseudo-randomizovaná, po vzoru, který ještě dělá trackery, že jste skutečná osoba, ale nebudou setkat MAC adresy znovu. Tím se pomalu otrávit své sledovací databázi se zbytečnými informacemi.
Pokud tak učiníte připojit k síti Wi-Fi, pokud neurčíte jinak, vaše adresa MAC se také náhodně - stejná MAC adresa nebude použita při příštím připojení k této nebo jakékoliv jiné síti.
Válka!
I když samozřejmě, že společnosti, které se zabývají těmito trackerů tvrdí, že nebude používat data ve zlém úmyslu, možnost tu je, a všichni víme, že když se něco může být zneužit, nakonec to bude mít. Tam se nezdají být žádné zákony proti těmto praktikám ještě ani není pravděpodobné, Wi-Fi bude přepracována v dohledné době, jak se zbavit z úniku informací.
Ale může snažit snižovat užitečnost údajů o sledování pro vykořisťovatelů. Slídit-Fi je dodáván s válkou režim, který při aktivaci pokusů, aby se vaše zařízení Android objeví jako desítky lidí. Jen putování po oblasti pod Wi-Fi připojení na umístění dohledem po dobu několika minut mohou zničit data sledování po dobu vašeho pobytu.
Proof of Concept
To je proof-of-concept kód, a jak na to půjde v budoucnu, závisí na zájmu a jak dobře to funguje. To byl testován na několika zařízeních a zdá se, pracuje, ale je to velmi mladý ještě. Kouzlo app dělá pro dosažení jejího účelu, je stále předmětem změny Android bezpečnostní politiky a OEM úpravy, takže i když to funguje teď, tam opravdu není žádná řeč, pokud to bude ještě možné v budoucnu firmware.
Samozřejmě byste měli mít na paměti, že sledování může být provedeno mnoha způsoby, a tyto signály W-Fi jsou zdaleka jedinou metodu, kterou používáte.
Více ...
Další podrobnosti, informace o zařízení kompatibilita, FAQ, diskuse, atd. vše je k dispozici na XDA-Developers.com zde:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2631512


Download a více:
https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.pryfi

_________________
MIKEMON_lite_v9
Boeffla_kernel_test_maker

G9355F,S7 EDGE stock_7.0_N
avatar
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2326
Points : 4659
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 46
Location : Prostějov

Zobrazit informace o autorovi http://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Re: Aplikace [Root] Pry-Fi

Příspěvek pro MIKEMON za 1st February 2014, 12:31

Chainfire/dev./apk.píše,že ještě není super,ale pracuje jak má.

_________________
MIKEMON_lite_v9
Boeffla_kernel_test_maker

G9355F,S7 EDGE stock_7.0_N
avatar
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2326
Points : 4659
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 46
Location : Prostějov

Zobrazit informace o autorovi http://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru