Samsung,telefony


Join the forum, it's quick and easy

Samsung,telefony
Samsung,telefony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Aplikace Jair Player : Music Rainbow
Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí? Empty3rd December 2019, 03:40 pro ancolltoni123

» Aplikace 4shared hudba
Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí? Empty3rd February 2019, 16:50 pro ancolltoni123

» Aplikace TubeMate YouTube Downloader HD
Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí? Empty27th November 2018, 07:46 pro ounioun

» Google Play Hudba v České republice
Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí? Empty30th July 2018, 12:32 pro mgancomi

» Aplikiace GPS navigace kamion
Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí? Empty29th July 2018, 12:30 pro MIKEMON

» Aplikace blokování reklam (bez rootu) [1.2.2]
Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí? Empty29th July 2018, 12:22 pro MIKEMON

» Samsung J5 Duos model SM-J500F/DS nejde zapnout wifi
Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí? Empty29th July 2018, 12:21 pro MIKEMON

» Změna z Datacentra
Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí? Empty29th July 2018, 12:19 pro MIKEMON

» Aplikace [APP] [GOOGLE PLAY BEST OF 2017 WINNER] Dnes Počasí - krásná předpověď počasí
Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí? Empty31st March 2018, 19:39 pro MIKEMON

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí?

2 posters

Goto down

Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí? Empty Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí?

Příspěvek pro ELIXIERE 3rd March 2014, 00:41

Zdravím,chtěl jsem poprosit o radu,jakým způsobem mohu ovládat to,aby různé aplikace neběželi svévolně na pozadí?...Pro příklad,aplikace ICQ je permanentně přihlášená,mám ji sloučenou i s FaceBookem,díky čemuž jsem na profilu viděný jako stále přihlášený.Když jdu do správce aplikací a u ICQ dám vynucené zastavení,tak se tak sice stane,ale po nějaké době se opět v horní liště objeví např.ikonka od ICQ o příchozí poště...Navíc mi přijde,že né všechny spuštěné procesy na pozadí jdou ve správci aplikací vidět,protože právě ICQ se v tom seznamu neobjevuje...Tak jestli existuje třeba nějaká aplikace,která toto umí řídit.Tak aby uměla blokovat určité aplikace,aby se sami nespouštěly,aby viděla všechno i na pozadí,ale zároveň aby šly pak tyto blokované aplikace spustit,když ji zrovna chci používat,ale poté co ji zavřu,aby přestala pracovat i na pozadí.Navíc si myslím,že mi tyto skryté procesy zabírají velkou část RAMky a zaměstnávají procesor,např.aktuální volná RAM je teď pouhých 80 MB a přitom nic nespouštím...Děkuji moc za radu...

ELIXIERE

Poèet pøíspìvkù : 5
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 24. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí? Empty Re: Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí?

Příspěvek pro ELIXIERE 3rd March 2014, 09:43

Jo zapomněl jsem napsat,že root mám...A frčím na SGS3 ofiko stock rom 4.3 děkuji.

ELIXIERE

Poèet pøíspìvkù : 5
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 24. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí? Empty Re: Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí?

Příspěvek pro MIKEMON 3rd March 2014, 19:11

nejednodušší je apka Grendify,ty co hybernuješ,jsou tzv.uspané a pokud na ní klikneš opět se otevře a je funkční.Potom opět klikneš na ikonu,je i ve widgetech na hybernaci a jsou opět hybernovány.Pokud ti někdo napíše,systém ji probudí a pokud nechceš nechát běžet nebo opět klikneš na hybernaci.V pro verzi,jdou i systémové.
Jinak jsou i aplikace jako brány firewall,které znemožní aplikaci přístup k síti,pokud zvolíš jen na wifi. Very Happy 
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí? Empty Re: Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí?

Příspěvek pro ELIXIERE 4th March 2014, 02:11

Děkuji moc,na Google Play jsem našel jen Greenify,ale předpokládám,že to je ono,takže ještě jednou děkuji...  Wink 

ELIXIERE

Poèet pøíspìvkù : 5
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 24. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí? Empty Re: Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí?

Příspěvek pro MIKEMON 4th March 2014, 17:26

ano je to ono. Laughing 
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí? Empty Re: Jak zablokovat aplikace běžící na pozadí?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru