Samsung,telefony


Join the forum, it's quick and easy

Samsung,telefony
Samsung,telefony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Aplikace Jair Player : Music Rainbow
 (MoaAB) matka všech, blokování reklam BLOKY Malware Spyware bloatware Empty3rd December 2019, 03:40 pro ancolltoni123

» Aplikace 4shared hudba
 (MoaAB) matka všech, blokování reklam BLOKY Malware Spyware bloatware Empty3rd February 2019, 16:50 pro ancolltoni123

» Aplikace TubeMate YouTube Downloader HD
 (MoaAB) matka všech, blokování reklam BLOKY Malware Spyware bloatware Empty27th November 2018, 07:46 pro ounioun

» Google Play Hudba v České republice
 (MoaAB) matka všech, blokování reklam BLOKY Malware Spyware bloatware Empty30th July 2018, 12:32 pro mgancomi

» Aplikiace GPS navigace kamion
 (MoaAB) matka všech, blokování reklam BLOKY Malware Spyware bloatware Empty29th July 2018, 12:30 pro MIKEMON

» Aplikace blokování reklam (bez rootu) [1.2.2]
 (MoaAB) matka všech, blokování reklam BLOKY Malware Spyware bloatware Empty29th July 2018, 12:22 pro MIKEMON

» Samsung J5 Duos model SM-J500F/DS nejde zapnout wifi
 (MoaAB) matka všech, blokování reklam BLOKY Malware Spyware bloatware Empty29th July 2018, 12:21 pro MIKEMON

» Změna z Datacentra
 (MoaAB) matka všech, blokování reklam BLOKY Malware Spyware bloatware Empty29th July 2018, 12:19 pro MIKEMON

» Aplikace [APP] [GOOGLE PLAY BEST OF 2017 WINNER] Dnes Počasí - krásná předpověď počasí
 (MoaAB) matka všech, blokování reklam BLOKY Malware Spyware bloatware Empty31st March 2018, 19:39 pro MIKEMON

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


(MoaAB) matka všech, blokování reklam BLOKY Malware Spyware bloatware

Goto down

 (MoaAB) matka všech, blokování reklam BLOKY Malware Spyware bloatware Empty (MoaAB) matka všech, blokování reklam BLOKY Malware Spyware bloatware

Příspěvek pro MIKEMON 22nd June 2014, 19:38

Najednou .... Reklamy jsou pryč!
Cílem tohoto projektu je, aby bylo zařízení CLEANER, rychlejší, plynulejší a přátelský .


:::::::::: AKTUÁLNĚ 375.983 domén blokovaných ( adware / malware / Spyware / bloatware ) :::::::::: to bude nejbezpečnější a bezpečné blokování reklam RELEASE až do data.
Zde jsem prezentovat (MoaAB) Matka blokování reklam STOP ty otravné reklamy (Text a média), šílené malware a spyware, bloatware, případně pop-up a jiné nesmysly nežádoucí parazity z internetu .

POZNÁMKA: Některé GooglePlay / Amazon obrázky / ikony mohou být zablokovány v důsledku skutečnosti, že jsou hostované od adserverů. Jsem Omlouváme se za inconvience. Ale můžete ručně odstranit položky ze souboru 'hosts' dle Vašeho přání.

-------------------- IDEA je minimalizovat ad ... NOT Úplné vymýcení. . Respektujte dobré Vývojáře SVOBODA Poznámka: Můj ADBlocking MOD si uvědomuje, že reklamní příjmy jsou důležité, aby OEM / App vývojáři, a to je to, jak vydělat peníze, ale příliš mnoho reklamy jsou instrusion na soukromí (Jsem také App Developer, ale opravdu jsem Dont jako reklamy). Reklamy nejsou automaticky blokovány, ale uživatelé mají na výběr, zda chcete blokovat nebo ne blokovat ručně Fashing můj ADBlocking CWM MOD. VŠEOBECNÉ ZNALOSTI: Tento MOD vám ušetří CPU zpracování používané v reklamě obsahu, In-App reklamy, skryté App Call-Back Home rutiny, malware / spyware stránky, In-App Uživatelské sběr dat, určitě ... Stupid odpadky z internetu a drahých šířku pásma v důsledku delší výdrž na baterie a ušetřené peníze v internetových účtů. přemýšlejte o tom . ---------- ---------- >>> Co je soubor 'hosts'? Co to ​​dělá? Co je v něm pro mě? souboru 'hosts' obsahuje mapování adres IP na názvy hostitelů a načten do paměti (cache) při spuštění. Android OS zkontroluje soubor 'hosts' před tím, než se dotazuje všechny DNS servery, které to umožňuje přepsat adresy v DNS. Tím se zabrání přístupu k uvedeným stránkách přesměrování veškeré pokusy o připojení zpět na localhost (127.0.0.1), která je loopback a provoz je zrušen okamžitě (ukládání miliony peněz používá síťový provoz 2G/3G/4G). Dalším rysem souboru 'hosts' je jeho schopnost blokovat jiné aplikace (falešné aplikace), připojení k internetu, které poskytují záznam existuje. soubor 'hosts' se používá k blokování reklam, blokovat bannery, BLOCK 3rd Party Cookies, BLOCK 3. Pulty Party Page, BLOCK webových chyby, BLOCK webových únosci, BLOCK Phishing stránky, blokovat malware, BLOCK Spywares, BLOCK trackery, blokuje neautorizované použití připojení k internetu a blokují další Škodlivé činnosti ... To není 100% ochrana, ale aspoň to se stará téměř všechny bezpečnostní problémy, kterým čelí od špatných stránek. Plné zabezpečení, použijte Antivirus nebo Security Suite z Android Marketu. >>> Performance problém? Bude moje zařízení běží pomalu? jsem pomocí souboru tento "hosts 'od mých chilhood dní a nikdy neměl problém výkonu na den, když můžete mít trochu zpoždění ve startu na několik sekund (ale ani nevšimnete) a pak vše bude v pohodě v pohotovostním a aktivním režimu. Říkám "malým zpožděním je lepší než reklamy, malware a Spywares ..." >>> kompatibilita? ANDROID FAMILY: 4.0.x, 4.1.x, 4.2.x, 4.3.x 4.4.x ZAŘÍZENÍ FAMILY: Cokoli, co má 1 GB RAM

WiFi / GSM: Prosím, vypněte proxy,a pak použít tento "MOD" jinak žádné blokování se nestane.

>>> Jak nainstalovat?
Právě Flash ClockworkMod Recovery v (CWM) a to je to. ENJOY


TWRP Podporováno (hlášeno uživateli) Non "kořen" uživatelé / zařízení možné použít Adfree / Adblock aplikaci a přidat tento odběr soubor 'hosts' lokálně. Rozbalte hosts.zip a umístěte ji někde na sdcard a propojit ji s aplikací Adfree / Adblock (nejsem si jistý, jeho pracovní, takže pomoc bude k dispozici někde na tomto fóru ...) >>> Co je to Aktualizováno cyklus? Pokaždé, když jsem cítit jeho čas a na základě požadavků uživatelů ... Security First . >>> Jakékoliv Qyeries? Ok. Hoď mi na pár otázek >>> Co je blokován? In-App/Web reklamy, In-App/Web trackery, malware / spyware domény, Tracker Cookies, škodlivého Call-Back Home App funkce, škodlivého 3rd Party Přesměrování funkce a možná i nějaké úrovni virus / Trojan Ochrana a Více ... UPOZORNĚNÍ: Důležité Poznámka pro uživatele to není APP, ale jednoho souboru (MASSIVE ), Takže moje balíčky není měnit všechny funkce systému, automatizaci úkolů, které vyžadují časté uživatelské interakce nebo instalaci / odinstalování systémové události. Tento balíček se nedělá nic škodlivého, ale jen tam sedí a mluví / režie, kam jít, nebo ne ... to je to. Doufám, že vše je jasné , prosím nestěžují na bootloops, softbricks nebo hardbricks, já nejsem zodpovědný UPOZORNĚNÍ: DŮLEŽITÁ POZNÁMKA do APP DEVELOPERY & AD MAJITELE To není Zachycování App nebo reverzní inženýrství kód, ale Android standard definovaný pro konfiguraci uživatele. Snažím se, aby mé zařízení (které i vlastní, pokud jde o hardware / software, který jsem zaplatil za) mnohem čistší, rychlejší, plynulejší a F

Tento soubor 'hosts' bude možné blokovat škodlivé účinky , aktivní a pasivní narušení potenciálních míst a aplikací, ale používat to i / může blokovat pravidelné místo a / nebo aplikace. Byli jste varováni a USE NA VAŠE VLASTNÍ RIZIKO. Beru žádnou odpovědnost za jakékoliv ztráty a škody na vašem hardwaru nebo komponentu Software / s způsoben tohoto kusu kódu. Jste dostali na výběr nebliká nebo blikat na ADBlocking CWM a sami si vybrali cestu, jak zastavit ADS. Tento MOD může také blokovat pravidelné domény, protože krajní blokující přírody. Můžete se také chráněn před malware / spyware / bloatware avšak je omezena na rozsah aktualizací. Byli jste varováni HAPPY blokování reklam

Soubory ke stažení
LATEST_MoaAB_ADBlocking_xxxx2014_CWM.zip CWM Installer
http://d-h.st/OKd
Přímý odkaz na Apps
http://adblock.mahakala.is/

>>> Jak poznat, jestli to MOD funguje??
Go zde a Postupujte podle pokynů http://ads-blocker.com/testing
xda vlákno zde:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1916098
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru