Samsung,telefony


Join the forum, it's quick and easy

Samsung,telefony
Samsung,telefony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Aplikace Jair Player : Music Rainbow
xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty3rd December 2019, 03:40 pro ancolltoni123

» Aplikace 4shared hudba
xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty3rd February 2019, 16:50 pro ancolltoni123

» Aplikace TubeMate YouTube Downloader HD
xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty27th November 2018, 07:46 pro ounioun

» Google Play Hudba v České republice
xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty30th July 2018, 12:32 pro mgancomi

» Aplikiace GPS navigace kamion
xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty29th July 2018, 12:30 pro MIKEMON

» Aplikace blokování reklam (bez rootu) [1.2.2]
xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty29th July 2018, 12:22 pro MIKEMON

» Samsung J5 Duos model SM-J500F/DS nejde zapnout wifi
xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty29th July 2018, 12:21 pro MIKEMON

» Změna z Datacentra
xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty29th July 2018, 12:19 pro MIKEMON

» Aplikace [APP] [GOOGLE PLAY BEST OF 2017 WINNER] Dnes Počasí - krásná předpověď počasí
xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty31st March 2018, 19:39 pro MIKEMON

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


[Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 2nd September 2014, 19:13

[Mod] [Xposed] Unbounce - Řízení alarmů a wakelocks
Unbounce vám dává kontrolu, jak se přístroj používá baterii tím, že řídí, jak často se může přístroj probudit, a jak dlouho to může zůstat vzhůru. . Použít doporučená nastavení pro snadné úspory baterie, nebo zakopat a přizpůsobit každý alarm a wakelock na vašem zařízení
Zde jsou některé funkce:
Krásný design, inspirovaný L materiálovém provedení zásady
Stabilní blokování motoru
Komplexní měření času zbytečný a úspora času, protože alarmů a wakelocks
Rostoucí seznam popisů alarmů a wakelocks v jednoduché angličtině (a jiných jazycích již brzy!)
Nový Pro balíček, který vám umožní Unbounce žádný poplach nebo wakelock na zařízení
Otevřená kódová, takže můžete vidět, jak to funguje, nebo stavět sami

Nákupy In-App vám umožní odemknout Pro balíček, který vám umožní přizpůsobit alarmy a wakelocks na vašem zařízení. Bez profesionální balení, můžete ovládat nejhorší baterie prasata:. NlpWakelock, NlpCollectorWakeLock, ALARM_WAKEUP_LOCATOR a ALARM_WAKE_ACTIVITY_DETECTION 1.1.6 je nejnovější verze. Kéž máte dlouhý [Battery] život! RyanByl jsem unavený z Google Play Services, ztrácím baterii,která probouzí můj přístroj každých 60 sekund, poté jej VEDENÍ vzhůru po dobu 15 sekund wakelocks. Spíše než popírají wakelocks, jsem se rozhodl jít přímo ke zdroji a snížit alarm, který způsobuje, že na prvním místě. Tím se snižuje četnost ALARM_WAKEUP_LOCATOR od 60 sekund bez ohledu na frekvenci, kterou se rozhodnout.
To také dělá totéž pro ALARM_WAKEUP_ACTIVITY_DETECTION.
Pokud to není dost pro vás překážkou, i já vám zmírnit NlpWakeLock a NlpCollectorWakeLock přímo, a to i tím, že omezí jejich frekvenci . To je vše, co skutečně potřebujete vědět. Přejít na stažení, pokud jste připraveni, abyste mohli začít. 1.1.2 je nejnovější verze.
NlpUnbounceXposed-v1.1.2.apk
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2920823&d=1409591478
xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Chart?cht=qr&chs=250x250&choe=UTF-8&chld=H&chl=http%3A%2F%2Fforum.xda-developers.com%2Fattachment
UnbounceXposed-v1.1.6.apk
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2937686&d=1410758262

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks 3Phonesxposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks OnePlus-One-small

Mám požadavek chybu nebo funkce. cool. Díky za pomoc! Prosím, jděte podat otázku zde, na BitBucket . . Můžete také upvote chyb a požadavky na nové funkce, že Proč je Play Services takového vraha baterie: . 1) Jsou-li Google Location Services zapnutí nastaví budík na buzení každých 60 sekund, zkontrolujte síťové umístění a vysílání ALARM_WAKEUP_LOCATOR 2) Pokaždé ALARM_WAKEUP_LOCATOR požáry, Google Search přijímá vysílání a popadne NlpWakeLock a NlpCollectorWakeLock. 3) Tyto wakelocks držet držet přístroj na 5-15 sekund. To znamená, že zařízení je ve skutečnosti vzhůru po dobu asi 15 sekund na minutu nebo 25% času! Proč to taková bolest opravit? Za prvé, Google Play Services popletl, takže je opravdu těžké říct, co se děje v kódu . Za druhé, hodnota 60 sekund na wakelock je napevno v classes2.dex, který není přístupný v rámci Xposed. Musel jsem sledovat využití, které na místo, kde je to dostupné Xposed a tam jej změnit. Jaké jsou důsledky snížení tohoto alarmu frekvenci? Tam není pravděpodobné, že nějaké vedlejší účinky. Můžete zcela vypnout alarm úplně vypnutím Google Location Services. Jednoduše snížení alarm umožňuje uchovávat Google Location Services, ale vyvažuje výhodu se svým životnost baterie. Cool, ale mám jinou baterii vraha. Můžete opravit moje? Určitě. Chtěl bych to, aby se stala one-stop shop pro životnost baterie, a to zejména jako ovlivněny Google nyní (Google Search) a Google Play Services. Dej mi výpis z vašich Better Battery Stats a já uvidím, co se dá dělat. Pořád si tunu NlpWakeLocks a NlpCollectorWakeLocks Po pohledu na kód, tam vypadá, že google chybu na případy, kdy vysílání, který obsahuje slovo "sběratel "spouští play NlpCollectorWakeLock. NlpUnbounce má také nastavení zmírnit tyto wakelocks. Zkuste použít, že v případě, že alarmy samy o sobě neřeší problém. Proč se jmenuje NlpUnbounce? NLP je umístění v síti poskytovatele. Je to součást Google Play útvarů odpovědných za alarmů a wakelocks. debouncing je proces přijímání signálu, který je "skákající" a tlumočení jako singl "hit". To je podobné tomu, co pojem termpering se wakelocks dělá. Je to pojďme jeden z nich projít, a pak je zase vypnete po určitou dobu. Poté, co jsem opravil wakelocks, uvědomil jsem si, že alarm se přimět je, a já jsem ve skutečnosti, aby přístroj přestal dokonce probudit tím, že zabije alarm. Je-li vstupní zpoždění je dobrý termín pro popření wakelock, UNbounce zdálo jako dobrý termín pro jejich zastavení u zdroje. kde je zdrojový kód? Je to tady: https://bitbucket.org/cryptyk/nlpunbounce pár věcí: 1) Nesuďte. Musím udělat nějaké vyčištění, ale chtěl, abyste mohl psát repo brzy, takže se lidé mohou podívat na to, co to dělá. 2) Vytáhněte požadavky jsou vítáni. Pokud je log změna? Je to tady: https://bitbucket.org/cryptyk/ nlpunb ... / pobočka / master Jak mohu říci, že to funguje . Za prvé, vaše výdrž baterie by měla být lepší, když Location Services zapnutý Pokud opravdu chcete hodnotit změny, tady je návod, jak můžete vidět v akci: 1) Před instalací modulu, zkontrolujte alarm frekvenci příkazem: adb logcat -v čas | grep "ALARM_WAKEUP_LOCATOR \ | ALARM_WAKEUP_ACTIVITY_DETEC CE \ | NlpWakeLock \ | NlpCollectorWakeLock" 2) Poznámka: četnost těchto alarmů (byl jsem jim dostat každou minutu) 3 ) Nainstalujte mod a restartujte počítač. 4) Chcete-li sledovat opravu v akci, spusťte: ADB Logcat -v čas | grep "NlpUnbounce" . 5) Dávejte si pozor ADB zpráv prokazujících, že NlpUnbounce je záplatování intervaly Jaké jsou nejlepší nastavení? tu není "nejlepší". Co se snažíte udělat, je, aby všechno fungovalo, jako to má, aniž by se tyto alarmy a wakelocks zabít baterie. Má smysl začít s nejšetrnější metody a práci si cestu nahoru. Pokud opravdu chcete naladit, postupujte takto: 1) Vypněte modul vypnout a používat BBS a zaznamenávat počet ALARM_WAKEUP_LOCATOR a ALARM_WAKEUP_DETECTION alarmy dostanete za hodinu. Také zaznamenávat, kolik času tráví v NlpWakeLock a NlpCollectorWakeLock. 2) Otočte modul a proveďte nastavení na: a) ALARM_WAKEUP_LOCATOR = 240 b) ALARM_WAKEUP_DETECTION = 240 c) NlpWakeLock = 0 (zakázat úpravy a použít nastavení skladě) d ) NlpCollectorWakeLock = 0 (zakázat úpravy a použít nastavení na skladě) 3) Nyní přejděte zpět ke kroku 1. Pokud jste spokojeni s výsledkem, to je všechno hotovo! Pokud máte stále spoustu času stráveného v NlpWakeLock a NlpCollectorWakeLock, tato nastavení změnit na 240, také. Co je alarm versus wakelock, a jak se v souvislosti s ohledem na NLP (umístění v síti poskytovatele)? budík probudí zařízení z hlubokého spánku, která je naplánována pomocí RTC (Real Time Clock). Například Google Play služeb rozvrhy alarm každých 60 sekund se probudit zařízení s alarmem ALARM_WAKEUP_LOCATOR. To je důvod, proč jsem se nepokusil zastavit wakelocks na první, ale místo toho se snažil zastavit alarmy. Já ani nechci, aby zařízení probuzení v první řadě! Jakmile je alarm požárů, služba NLP chce vaši polohu a poslat jej zpět na google. To vyžaduje, aby vedení zařízení vzhůru po dobu několika (5-15) sekund. Chcete-li zachovat přístroj vzhůru, Google Play Services chytne NlpWakeLock. Jedná se o druhý bod můžeme změnit systém, ale to jen dá přístroj zpět do režimu spánku, jakmile je to už vzhůru. pár dalších věcí][/spoiler]

Proč je play služby, jsou zabiják baterie:
1) Jsou-li Google Location Services zapnutí nastaví budík na buzení každých 60 sekund, zkontrolujte síťové umístění, a přenos ALARM_WAKEUP_LOCATOR.
2) Vždy ALARM_WAKEUP_LOCATOR požáry, Google Search přijímá vysílání a popadne NlpWakeLock a NlpCollectorWakeLock.
3) Tyto wakelocks držet, aby zařízení, na 5-15 sekund. To znamená, že zařízení je ve skutečnosti vzhůru po dobu asi 15 sekund za minutu, a 25% času!

Proč to bylo taková bolest opravit?
Za prvé, Google Play Services se asi popletl, takže je opravdu těžké říct, co se děje v kódu. Za druhé, hodnoty 60 sekund pro wakelock je napevno v classes2.dex, který není přístupný rámci Xposed. Musel jsem sledovat využití, které na místo, kde je to dostupné Xposed a tam jej změnit.

Jaké jsou důsledky snížení tohoto alarmu frekvenci?
Existují pravděpodobně nějaké vedlejší účinky. Můžete zcela vypnout alarm úplně vypnutím Google Location Services. Jednoduše snížení alarm umožňuje uchovávat Google Location Services, ale vyvažuje výhodu se svou životností baterie.

V pohodě, ale mám jinou app. baterie vraha. Můžete opravit moje?
Určitě. Chtěl bych to, aby se stalo one-stop shop pro životnost baterie, a to zejména jako jsou ovlivněny Google nyní (Google Search) a Google Play Services. Dej mi výpis z vašich Better Battery Stats a uvidím, co se dá dělat.

Pořád mám hodně NlpWakeLocks a NlpCollectorWakeLocks
Poté, co při pohledu na kód, to vypadá, že je satelitní chyba, kdy by jakékoli vysílání, který obsahuje slovo "sběratel" spouští play NlpCollectorWakeLock. NlpUnbounce má také nastavení zmírnit tyto wakelocks. Zkuste použít, v případě, že alarmy samy o sobě neřeší problém.

Proč se jmenuje Unbounce?
Odskoku je proces přijímání signálu, který je "poskakování" a interpretace jako jeden "hit". To je podobné tomu, co pojem termpering se wakelocks dělá. Je to pojďme jeden z nich projít, a pak je zase vypnete po určitou dobu. Poté, co jsem opravil wakelocks, uvědomil jsem si, že alarm se přimět je, a já jsem ve skutečnosti, aby přístroj přestal dokonce probudit tím, že zabije alarm. Je-li vstupní zpoždění je dobrý termín pro popření wakelock, UNbounce zdálo jako dobrý termín pro jejich zastavení u zdroje.

Kde je zdrojový kód?
Je to tady: https://bitbucket.org/cryptyk/nlpunbounce
Pár věcí:
1) Nesuďte. Musím udělat nějaké vyčištění, ale chtěl bych, abyste mohli psát na repo brzy, takže se lidé mohou podívat na to, co to dělá.

2) Žádosti a návrhy jsou vítány.

Jak mohu říci, že to funguje?
Za prvé, vaše výdrž baterie by měla být lepší, když Location Services zapnutý. Pokud opravdu chcete hodnotit změny, tady je návod, jak můžete vidět v akci:
1) Před instalací modulu, zkontrolujte alarm frekvenci spuštěním: ADB Logcat -v čas | grep "ALARM_WAKEUP_LOCATOR \ | ALARM_WAKEUP_ACTIVITY_DETEC CE \ | NlpWakeLock \ | NlpCollectorWakeLock"
2) Poznámka: četnost těchto alarmů (jsem se jim dostat každou minutu)
3) Nainstalujte mod a restartujte.
4) Chcete-li sledovat opravu v akci, spusťte: adb logcat -v čas | grep "NlpUnbounce"
5) Dávejte si pozor ADB pro zprávy, které ukazují, že Unbounce je záplatování intervaly.

Jaké jsou nejlepší nastavení?
Neexistuje žádný "nejlepší". Co se snažíte udělat, je, aby všechno fungovalo, jako to má, aniž by se tyto alarmy a wakelocks zabít baterie. Má smysl začít s nejšetrnější metody a práci si cestu nahoru. Pokud opravdu chcete naladit, postupujte takto:
1) Otočte modul vypnout a používat BBS a zaznamenávat počet ALARM_WAKEUP_LOCATOR a ALARM_WAKEUP_DETECTION alarmy dostanete za hodinu. Také zaznamenávat, kolik času tráví v NlpWakeLock a NlpCollectorWakeLock.
2) Otočte modul a nastavit nastavení:

)  ALARM_WAKEUP_LOCATOR  =  240

b )  ALARM_WAKEUP_DETECTION  =  240

c )  NlpWakeLock  =  0  ( pro  vypnutí  na  úpravu  a  použití  zásob  nastavení )

d )  NlpCollectorWakeLock  =  0  ( pro  vypnutí  na  úpravu  a  použití  zásob  nastavení
3) Nyní přejděte zpět ke kroku 1. Pokud jste spokojeni s výsledkem, to je všechno hotovo! Pokud máte stále spoustu času stráveného v NlpWakeLock a NlpCollectorWakeLock, tato nastavení změnit na 240, také.

Co je to alarm versus wakelock, a jak se v souvislosti s ohledem na NLP (umístění v síti poskytovatele)?
Alarm probudí zařízení z hlubokého spánku, plánované použití RTC (Real Time Clock). Například Google Play služeby rozvrhy alarm každých 60 sekund se probudit zařízení s alarmem ALARM_WAKEUP_LOCATOR. To je důvod, proč jsem se nepokusil zastavit wakelocks na první, ale místo toho se snažil zastavit alarmy. Já ani nechci, aby zařízení probuzení v první řadě! Jakmile je alarm požárů, služba NLP chce vaši polohu a poslat jej zpět na google. To vyžaduje, aby vedení zařízení vzhůru po dobu několika (5-15) sekund. Chcete-li zachovat přístroj vzhůru, Google Play Services chytne NlpWakeLock. Jedná se o druhý bod můžeme změnit systém, ale to jen dá přístroj zpět do režimu spánku, jakmile je to už vzhůru. Pár dalších věcí: To je důvod, proč jsem doporučujeme začít jen s alarmy. To je méně rušivé a zastaví přístroj od probuzení vůbec. Většina lidí bude pravděpodobně v pořádku s nastavením 240, 240, 0, 0. Existují i ​​jiné věci, které mohou způsobit NlpWakeLock, i když, včetně aplikací třetích stran. Pokud se alarmy nefungují samy o sobě pro vás, můžete také zpomalit frekvenci wakelocks přímo v nastavení.


Amplify vám dává kontrolu, jak ji přístroj používá baterii tím, že řídí, jak často se může přístroj probudit, a jak dlouho to vydrží déle vzhůru. . Použít doporučená nastavení pro snadné úspory baterie, nebo zakopat a přizpůsobit každý alarm a wakelock na vašem zařízení
Zde jsou některé:
Krásný design, inspirovaný L materiálovém provedení zásad. Váš výběr světlý nebo tmavý.
Stabilní blokování motoru
Komplexní měření času zbytečný a úspora času, protože alarmů a wakelocks
Rostoucí seznam popisů alarmů a wakelocks v jednoduché angličtině (a dalších jazyků již brzy!)
Pro balíček, který vám umožní zkrotit žádný poplach nebo wakelock na zařízení
Přeložil komunity do češtiny, finština, francouzština, němčina, řečtina, italština, japonština, Malay, portugalština, polština, rumunština, ruština a španělština
Tasker integrace
Open source codebase, takže můžete vidět, jak to funguje, nebo stavět sami

2.0 je nejnovější verze k dispozici v Google Play Store .
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ryansteckler.nlpunbounce
Nákupy In-App vám umožní odemknout Pro balíček, který vám umožní přizpůsobit alarmy a wakelocks na vašem zařízení. Bez profesionální balení, můžete ovládat nejhorší baterie prasata:. NlpWakelock, NlpCollectorWakeLock, ALARM_WAKEUP_LOCATOR a ALARM_WAKE_ACTIVITY_DETECTION můžete mít dlouhé [baterie] život! Ryan

Amplify-v2.0.apk
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2989341&d=1414541694
Amplify-v2.0.1.apk -
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2990393&d=1414603699


Naposledy upravil MIKEMON dne 4th November 2014, 19:15, celkově upraveno 4 krát (Reason for editing : nová verze,recenze,nová aplikace i jméno)
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 3rd September 2014, 18:27

Tak opravdu pracuje jak má.Wakelock jsem sledoval v aplikaci BBS a opravdu je to znatelné.I baterie vydržela déle/ve sledování asi cca 15%/ a to jsem nechal přednastavené hodnoty v tomto xposed modulu. Very Happy
Ve výsledku je vidět,méně wakelock/probuzení/telefonu...a větší výdrž baterie.
uvidíme co dál... Cool
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 4th September 2014, 19:00

MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 7th September 2014, 20:24

tak,zatím spokojenost,opravdu něco do sebe to má.
zatím testuji,ale super.
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 10th September 2014, 19:54

MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 14th September 2014, 11:20

nová beta 1.1.5b2
https://app.box.com/s/0nwlvih9exwfi2dziqob
vylepšená...je třeba odinstalovat apk.restart telefonu a nainstalovat novou verzi pro plnou funkčnost.
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 15th September 2014, 19:15

nová verze UnbounceXposed-v1.1.6.apk
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2937686&d=1410758262

Současné problémy s 1.1.6

Nemohu změnit počet sekund na wakelock nebo alarm.
Ujistěte se, že tlačit na klávesy Enter na klávesnici při úpravách nastavení sekund. Zdá se, že být matoucí, takže jsem to opravit v budoucnu. jsem daroval v 1.1.5 nebo novější, ale nemůžu se dostat profesionálními funkcemi. Musím s tebou mluvit! Prosím, PM me logcat nebo Xposed log z vás spuštěním modulu, takže můžete vidět, co se děje. jsem daroval do verze starší než 1.1.5 a nemohu se dostat profesionálními funkcemi. Tam byla chyba, než 1.1.5 v darování systém. Jsem vrácen dar každého z doby před 1.1.5. Měli byste vidět vrácenou dar ve svém účtu. Pokud byste chtěli, můžete znovu darovat v 1.1.6, a budete mít přístup k profesionální funkce. Omlouvám se za způsobené nepříjemnosti! Moje statistiky jsou prázdné Po povolení modul a restartujte počítač, počkejte asi 5 minut, statistiky naplnit. Pokud se stále se nezobrazuje, zkuste "Reset Stats" z modulu domovské obrazovce.
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 21st September 2014, 16:35

My Current Settings for Wakelocks:
M = 420"
Alarm Manager = 420"
LocatonManagerService = 420"
com.commonsware.cwac.wakeful.wakefullIntentService = 420"
NetworkStats = 180"
RILJ = 210
SyncLoopWakeLock = 180"
AudioMix = 120"
E = 180"
ActivityManager-Launch = 120"
My Current Settings for Alarms:
android.intent.action.TIME_TICK = 420"
com.devexpoert.watheradfree.pfx.WAKEUP = 420"
net.dinglisch.android.tasker.ANOFFCHECKORUM = 120"
com.google.android.gmsnlp.ALARM_WAKEUP_ACTIVITY_DE TECTION = 120"
com.google.android.gmsnlp.ALARM_WAKEUP_ACTIVITY_LO CATOR = 120"

nezvyšujte hodnoty,držte se default nastavení,nebo max viz,tato tabulka. Very Happy
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 28th September 2014, 11:21

nová verze UnbounceXposed-v1.1.7.apk
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2952728&d=1411870095

Současné problémy s 1.1.7

Nemohu změnit počet sekund na wakelock nebo alarm.
Ujistěte se, že dobře stisknout na klávesu Enter na klávesnici při úpravách nastavení sekund. Zdá se, že být matoucí, takže to musím opravit v budoucnu. jsem daroval v 1.1.5 nebo novější, ale nemůžu se dostat profesionálními funkcemi. Musím s tebou mluvit! Prosím, PM me logcat nebo Xposed log z vás spuštěním modulu, takže můžete vidět, co se děje. jsem daroval do verze starší než 1.1.5 a nemohu se dostat profesionálními funkcemi. Tam byla chyba, než 1.1.5 v darování systém. Jsem vrácen dar každého z doby před 1.1.5. Měli byste vidět vrácenou dar ve svém účtu. Pokud byste chtěli, můžete znovu darovat v 1.1.6 nebo vyšší a budete mít přístup k profesionální funkce. Omlouvám se za způsobené nepříjemnosti! Moje statistiky jsou prázdné Po povolení modul a restartujte počítač, počkejte asi 5 minut, statistiky naplnit. Pokud se stále se nezobrazuje, zkuste "Reset Stats" z modulu domovské obrazovce.
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 29th September 2014, 19:04

UnbounceXposed-v1.1.8.apk
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2954539&d=1412007276

Ahoj všichni! Mám pár bodů ke krytí, a pak několik zajímavých novinek! Za prvé, musím se na chvíli každému z vás poděkovat za všechny vaše podpory. Chtěl bych poděkovat některé skupiny a jednotlivce, zejména: - Pro ty, kteří darovali do projektu, děkuji moc. Každý z vás udělali skutečný rozdíl pro tento projekt. - Pro ty, kteří, aby toto vlákno pod kontrolou, děkuji. Zpočátku jsem byl velmi nervózní, jak nit explodovala a strávil jsem spoustu času sledovat a odpovídat na otázky. Že se od okamžiku kódování další funkce pro Unbounce. Teď už nejsem tak starosti, protože jste všichni tady pomáhá nové lidi, tlačí žádosti o BitBucket, a přichází s další skvělou vlastností nápadů pro Unbounce. - K @ kagwind , děkuji za žádost o tahu a opravy chyb . Dynamické dimenzování zvláště byl zblázním! - Pro @ 1ceb0x , a ti pomáhají v tabulce, děkuji! Uvidíte některé z výhod vaší práce v 1.1.8! - Pro @ italia0101 , děkuji za video. Také jsem sledoval mnoho dalších hostů na vašem kanálu , a povzbudit každého, aby zkontrolovat je. Opět děkuji! Nyní několik zajímavých novinek. Právě jsem se uvolnit Unbounce 1.1.8. Zde jsou některé zdůrazňuje: - Tasker Integrace! Nyní můžete upravit Unbounce nastavení, když je přístroj zapojen, když máte Wi-Fi, když jste v práci, když se přístroj nachází lícem dolů, nebo cokoliv jiného si dokážete představit. Chcete-li začít, vytvořte novou akci Tasker, a zvolte Plugins-> Unbounce. - Rozšířená popisy a "hodnocení bezpečnosti" pro alarmy a wakelocks. To je přímo s laskavým svolením @ 1ceb0x a ti pomáhá v tabulce. - Kategorizace pro Alarmy a Wakelocks. Tím procházení seznamy mnohem jednodušší. - Obnovit na výchozí nastavení z. -. Spousta oprav chyb a požadavky na nové funkce od BitBucket To je jen začátek ve snaze, aby vám pod kontrolou, jak vaše zařízení používá baterii. Máme ještě mnohem více, co můžeme udělat! Díky, Ryan
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 30th September 2014, 18:50

MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 6th October 2014, 19:01

MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 9th October 2014, 19:35

UnbounceXposed-v1.2.2.apk
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2964857&d=1412829422

většinou se zobrazí aktualizace i v xposed instaler aplikaci.
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 11th October 2014, 11:24

Příští verze na obzoru:

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks 2014-10-10_22-15-58
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 11th October 2014, 11:36

Zde tabulka,která vám pomůže s blokováním alarmů a wakelock.Nejlépe začít na
240s.pro začátek a sledovat,jak baterii tak chování.Nedoporučuji blokaci audio,při přehrávání hudby se sekal.
Jinak v aplikaci vidíte /safe unbounce/ty jsou bezpečné.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/19S0tKF-kfozACgnGIX0gYFBe1K8_R3NBloP4Q1FgpIU/edit?usp=sharing
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 11th October 2014, 11:47

Pokud jste zjistili wakelock vBBS nebo wakelock detectoru na google play služby zde je možné řešení.
OK, takže zpátky k tomu. Udělal jsem to, jako je následující postup:
Pokud máte hanebné wakelocks z Google Play služby, ConfigFetchServices NEBO UserPresenceService (oba se obvykle ukáží "bezprostředně"), můžete zkusit následující doporučení: - Zakázat Unbounce modul - Vypněte Sync.,důležité!!! - Přejděte na Nastavení - Aplikace - Přejdete na všechny - Vyberte Google Play Služby. - Stiskněte tlačítko "Správa mezipamět" - Stiskněte tlačítko "Vymazat všechna data - Restartujte telefon - aktivujete synchronizaci a nechte Googlu provést synchronizaci. - zapnout znovu Unbounce. - Reboot I. EXTRA.... Very Happy
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 12th October 2014, 14:18

přidán link na aktualizaci modulu+ nějaké vysvětlení... Very Happy Very Happy
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 12th October 2014, 19:20

Poslal jsem překlad aplikace do CZ.,no není 100%,ale alespon tak pro uživatele aby měli trochu přehled a také překlad na google play:Viz PM od od tvůrce tohoto modulu:

Děkuji vám!
Ahoj! Děkuji moc za překlad! Můžu se zeptat, tři věci? 1) Chtěli byste přeložit text Play Store? Já jsem součástí níže uvedený text pro pohodlí. 2) Jaké jméno bych měl použít pro úvěry v aplikaci? 3) Mohu mít svůj paypal adresu, tak vám mohu poslat něco málo za Váš čas? Díky! Ryan

Ahoj Jméno ,, MIKEMON ,, nechci žádné dárky, jsem spokojen s aplikací , a proto jsem přeložil velký dík
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 13th October 2014, 18:33

MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 13th October 2014, 18:55

Musím napsát @cryptyk developer tohoto modulu.
Překlad není jak by měl být,nebo alespon co jsem poslal. Very Happy
Ale théme už je dobrý..
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 14th October 2014, 21:06

Opraveno v příští verzi...
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 15th October 2014, 20:39

tak oprava vyšla a bude tento týden v nové verzi aplikace.¨
Viz Pm:
Původně odeslal MIKEMON
Dobrý den, přítel
už jste viděli nový překlad do českého jazyka?
Děkujeme za vaši zprávu8)
Úžasné, děkuji!
Jdu vydat nové sestavení tento týden, že bude mít nové překlady Very Happy
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 20th October 2014, 19:08

UnbounceXposed-v1.4.1.apk
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2978414&d=1413823674

brzy bude i v xposed aplikaci nebo Google play.

Pár věcí k vysvětlení:
Za prvé, každý telefon je jiný, a jsou ještě různé v různých prostředích. Když jsem poprvé vyrazil vyřešit problém NLP, můj S5 držel NlpWakeLock a NlpCollectorWakelock v průměru 10 sekund každou minutu! To je místo,odkud tato čísla pocházejí. Můj nový HTC One M8 (skladem) je mnohem lepší, a platí pouze za méně než jednu sekundu. Wifi, mobilní věže, signál, atd, to vše hraje velkou roli. Tak tady je matematika, použít pro daný wakelock: # čas povoleno: zřejmé # časy blokovány: zjevný: Celková doba povolena: Přidání celou dobu mezi pořízením a uvolněním wakelock. To může underreport protože wakelock hnízdění, ale to by vám mělo poskytnout přibližnou představu. WLD a GSAM jsou pravděpodobně přesnější. Celková doba blokována: Nemohu vědět, kolik času je zablokována, protože jsem neměl dopustit Místo toho jsem se ukázat: (TotalDurationAllowed / NumTimesAllowed) * NumTimesBlocked Na statistiky by mohlo být lepší. Přiznám se. Doufám, že jsou dost dobré dát lidem smysl pro to, co zabíjí své baterie. Kluci, které se honí z 0,2% na 0,1% vypouštěcí / h jsou hardcore, a čísla se hlavně blbě na této úrovni. Děkuji, Ryan
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 23rd October 2014, 20:23

Ahoj všichni Některé zajímavé novinky. Unbounce byl odstraněn z Play Store kvůli porušení ochranné známky. Zdá se, že tam je webová stránka věcička jinde ve světě zvané Unbounce. Takže je na čase přejmenovat aplikaci! Mám název zástupný vybrán, dokud nebudeme moci rozhodovat o tom, co bude říkat dál. Zástupný symbol je "Lion Tamer" (jako v Li-Ion Tamer). Já vím - je to nic moc, ale chtěl jsem, aby si něco tam, takže jsem se mohl dostat zpět do šetří životnost baterie ya'll. Některé ty ostatní Myslel jsem, že by bylo skvělé: Česnek - protože to zabíjí upíry, které jsou sání vaše baterie suché Vodítko - klade si wakelocks na vodítku 2 hodiny ráno - proto, že vaše baterie vydrží až do příštího rána Stretch - proto, že získat více ze svého akumulátoru Některé elektrické pojmy: Současné nabíjení Ion ? Myšlenky na jméno Díky Ryan
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 25th October 2014, 18:43

OK, takže zpět k tomuto. Udělal jsem to, co jsem řekl včera + některé další věci, takto:
Máte-li hanebné wakelocks z Google Play služby poté, co jste dostal aktualizaci na 6.x, od: ConfigFetchServices NEBO UserPresenceService (oba se obvykle ukáží "bezprostředně" po zapnutí), můžete zkusit následující doporučení:

- Zakázat Unbounce modul
- Vypněte Sync.
- Přejděte na Nastavení - Aplikace - Přejeďte na Všechny - Vyberte Google Play Services. /služby/
- Stiskněte tlačítko "Správa místa"
- Stiskněte tlačítko "Vymazat všechna data"
- Restartujte telefon
- Povolit SYNC a nechat Google udělat synchronizací.
- Povolit znovu Unbounce.
- Reboot

I. EXTRA (zakázání služby):
- Instalace 3c nástrojů (bezplatná aplikace může udělat svou práci si myslím).
- Přejděte na Správce Apps (přejeďte na kartu Apps)
- Odfiltrovat aplikace podle systému Apps.
- Přejděte dolů a vyberte položku Google Play Services
- Stiskněte tlačítko "Správa" a poté "oprávnění".
- Otevře se nové okno - Nepokoušejte hrát s POVOLENÍ - byli jste varováni.
- Přejeďte na "služby".

Níže naleznete vše, co mám vypnuto:

!!! Přečtěte si jako první !!!
Takto budete schopni používat následující funkce:
Google Fitness
Nositelný podpora (inteligentní hodinky)
Cast obrazovka (Chromecast)
disk Google

Nechcete-li zakázat některou nich - ignorovat vše, co pod tím je "nositelné", "kouzlení", "fitness" nebo "drive" ve svém názvu jak pro Google Play Services a Google Play rámců - všechny tři věci - Služby, přijímače, poskytovatelé
!!! ^^^ Přečtěte si první ^^^ !!!
checkin.CheckinService
checkin.EventLogService
config.ConfigService
config.ConfigFetchService
usagereporting.service.UsageReportingService
drive.api.ApiService
drive.api.DriveAsyncService
drive.metadata.sync.syncadapter.MetaDataSyncServic e
drive.realtime.cache.CachingOperationService
reminders.service.RemindersService
reminders.service.RemindersIntentService
reminders.sync.RemindersSyncService
reminders.service.RemindersProviderChangeService
reminders.notification.NotificationService
reminders.notification.NotificationActionService
auth.be.proximity.authorization.userpresence.UserP resenceService
wearable.node.bluetooth.BluetoothClientService
wearable.node.bluetooth.BluetoothServerService
wearable.node.emulator.NetworkConnectionService
wearable.service.WearableService
wearable.service.WearableControlService
com.google.android.location.wearable.LocationWeara bleListenerService
fitness.service.DbCleanupService
fitness.service.BrokeredFitnessService
fitness.sensors.activity.ActivityRecognitionServic e
fitness.sync.FitnessSyncAdapterService
fitness.sensors.sample.CollectSensorService
fitness.wearables.WearableSyncService
fitness.service.DebugIntentService
cast_mirroring.CastMirroringService
cast.service.CastService
cast.media.CastMediaRouteProviderService
cast.service.CastSocketMultiplexerLifeCycleService
cast.media.CastRemoteDisplayProviderService
cast.service.CastIntentService
cast.service.CastDeviceScannerIntentService
cast_mirroring.CastMirroringIntentService
cast_mirroring.CastRemoteMirroringService
update.SystemUpdateService

checkin.CheckinService$Receiver
checkin.CheckinService$ActiveReceiver
checkin.CheckinService$TriggerReceiver
checkin.CheckinService$SecretCodeReceiver
checkin.CheckinService$ImposeReceiver
checkin.EventLogService$Receiver
update.SystemUpdateService$Receiver
update.SystemUpdateService$ActiveReceiver
config.ConfigFetchService$PackageReceiver
app.receiver.OneTimeInitializerReceiver
drive.api.DriveSystemBroadcastReceiver
mdm.receivers.ConnectivityReceiver
mdm.receivers.AccountChangedReceiver
reminders.notification.NotificationReceiver
wearable.service.AutoStarterReceiver
fitness.service.FitnessInitReceiver
fitness.service.AccountChangedReceiver
fitness.sensors.sample.CollectSensorReceiver
fitness.wearables.WearableSyncServiceReceiver
cast.media.CastRemoteDisplayProvider$Receiver
cast.media.CastMirroringProvider$Receiver

drive.metadata.sync.syncadapter.DatabaseNotificati onContentProvider
reminders.provider.RemindersProvider
fitness.sync.FitnessContentProvider

Vraťte se do seznamu aplikací a zvolte "Google Services Framework". Vyberte Spravovat - oprávnění
checkin.CheckinService
checkin.EventLogService
update.SystemUpdateService

checkin.CheckinService$Receiver
checkin.CheckinService$TriggerReceiver
checkin.CheckinService$SecretCodeReceiver
checkin.EventLogService$Receiver
update.SystemUpdateService$SecretCodeReceiver
update.SystemUpdateService$Receiver
loginservice.MigrateToAccountManagerBroadcastRecei ver

Upozornění: Toto nemusí zcela pracovat pro vás! To dělá jen pro mě. Žádné wakelocks z Google Play Services jakkoliv 24+ hodin testování. Jako vždy, nejsem zodpovědný za to, co děláte s telefonem. Jsem vyslání své vyzkoušené konfigurační soubory a je to. Je jen na vás následovat, nebo ne. Cool Cool Cool
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

xposed -  [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru