Samsung,telefony
Hledat

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Klíèová slova

OBRAZKU  NAHRÁVÁNÍ  VOLAJICIHO  HOVORŮ  

Poslední téma
» Aplikace WiFi Chipset INFO
28th July 2017, 18:08 pro MIKEMON

» Aplikace Hibernator : Hibernate running apps & save battery/Bez rootu/
27th July 2017, 10:21 pro MIKEMON

» Aplikace blokování reklam (bez rootu) [1.2.2]
27th July 2017, 10:11 pro MIKEMON

» Tmavé aplikace pro Samsung bez rootu
23rd July 2017, 11:23 pro MIKEMON

» Aplikace YouTube Downloader v4.8
23rd July 2017, 11:21 pro MIKEMON

» Aplikace App Inspector
23rd July 2017, 11:18 pro MIKEMON

» Tapety na display
18th July 2017, 06:00 pro kalib

» Co je RAM a ROM pamět
17th June 2017, 20:05 pro MIKEMON

» Black aplikace
9th June 2017, 19:03 pro MIKEMON

August 2017
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Je GALAXY A5 Samsung první tradiční vodotěsný telefon?

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Je GALAXY A5 Samsung první tradiční vodotěsný telefon?

Příspěvek pro MIKEMON za 22nd September 2014, 19:54

Když jsem viděl první uniklý obrázky z Galaxy A5, moje první myšlenka byla, další lookalike na Samsung zařízení. Ale pak jsem se podíval blíž a to začalo být trochu zajímavější. Čím více jsem se díval tím více jsem byl přesvědčen o tom, že Galaxy A5 může být od Samsungu první tradiční vodotěsný telefon.

Galaxy A5 je vážně střední specced zařízení, v návaznosti na Galaxy Alpha , se říkalo, 5-palcový Super AMOLED displej, Snapdragon 400 procesor a 13 MP hlavní fotoaparát opírající se o 5 MP čelem ke směru jízdy střelce. Galaxy A5 bude také údajně mít 16 GB vnitřní paměti s rozšířením přes microSD a baterii 2330 mAh. Teď to je místo, kde jsou věci zajímavé.

Při pohledu na obrázky, uvidíte, co mě zpočátku nudilo: další identikit, Samsung zařízení vepředu. Ale pak, když se podíváte na stranách,na kterých si všimnete pár věcí: pro začátečníky, Galaxy A5 má stejný kovový zkosený okraj,který naleznete na Galaxy Alpha, ale budete si také všimnout, microSD a SIM karty slotů umístěných na boku těsně pod tlačítkem napájení. Tak proč by Samsung dal sloty na straně, pokud jsou obvykle umístěny na zadní straně pod odnímatelným plastovým krytem?

Myslím, že Galaxy A5 nebude mít odnímatelný kryt baterie. Podívejte se na fotky ze spodní části telefonu, že to vypadá, že kryt je odnímatelný. Který uvedl, že i když to nevypadá, jako bychom se dívali na zadní panel z kovu. Zdroj, který unikly tyto obrazy na SamMobile tvrdil, že zařízení nebylo vyrobeno z kovu nebo plastu, ale materiál, který "" cítí chlad v ruce "". Již víme, že Samsung pracuje na novém materiálu, tajemství, a to může být také odhalen v Galaxy A5. Jediný dobrý důvod, proč jsem si myslet na zadní straně obálky neodepínatelná, non-kov je v případě, že Galaxy A5 je vodotěsný přístroj.

Takže by mělo smysl pro Samsung konečně dodat vodotěsný telefon mimo obvyklé,, Active,, rozsahu na mid-range zařízení? Možná. Přístroj je údajně podporován jako prémie, navzdory slabé specifikace list a nudný design. Bude spuštěna nejnovější verzi TouchWiz i když, a kombinace novostavby materiálu a izolace může být i dost přesvědčit širokou veřejnost, že zařízení je opravdu prémie.

O závod a specifikaci,to začíná stagnovat, výrobci budou muset začít hledat alternativní způsoby, jak vystoupit z davu a hydroizolace a lepší výdrž baterie jsou hlavními hranicemi. Samsung již má některé z nejlepších kamer v podnikání, tak to dává smysl začít tlačit ostatní úhly. Samozřejmě, že to může být úplně špatně a A5 může mít jen non-odnímatelný kryt pro nic za nic.

No,uvidíme co bude? Very Happy Very Happy Very Happy
Zdroje:
http://www.sammobile.com/2014/09/19/exclusive-this-is-the-samsung-galaxy-a5-sm-a500f/
http://www.androidpit.com/galaxy-a5-waterproof-phone

G9355F,S7 EDGE stock_7.0_N
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2300

Zobrazit informace o autorovi http://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru