Samsung,telefony


Join the forum, it's quick and easy

Samsung,telefony
Samsung,telefony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Aplikace Jair Player : Music Rainbow
Aplikace Family Locator - GPS Tracker Empty3rd December 2019, 03:40 pro ancolltoni123

» Aplikace 4shared hudba
Aplikace Family Locator - GPS Tracker Empty3rd February 2019, 16:50 pro ancolltoni123

» Aplikace TubeMate YouTube Downloader HD
Aplikace Family Locator - GPS Tracker Empty27th November 2018, 07:46 pro ounioun

» Google Play Hudba v České republice
Aplikace Family Locator - GPS Tracker Empty30th July 2018, 12:32 pro mgancomi

» Aplikiace GPS navigace kamion
Aplikace Family Locator - GPS Tracker Empty29th July 2018, 12:30 pro MIKEMON

» Aplikace blokování reklam (bez rootu) [1.2.2]
Aplikace Family Locator - GPS Tracker Empty29th July 2018, 12:22 pro MIKEMON

» Samsung J5 Duos model SM-J500F/DS nejde zapnout wifi
Aplikace Family Locator - GPS Tracker Empty29th July 2018, 12:21 pro MIKEMON

» Změna z Datacentra
Aplikace Family Locator - GPS Tracker Empty29th July 2018, 12:19 pro MIKEMON

» Aplikace [APP] [GOOGLE PLAY BEST OF 2017 WINNER] Dnes Počasí - krásná předpověď počasí
Aplikace Family Locator - GPS Tracker Empty31st March 2018, 19:39 pro MIKEMON

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


Aplikace Family Locator - GPS Tracker

Goto down

Aplikace Family Locator - GPS Tracker Empty Aplikace Family Locator - GPS Tracker

Příspěvek pro MIKEMON 28th December 2014, 13:41

Family Locator - GPS Tracker

Aplikace Family Locator - GPS Tracker GBBAgfwerOQB3SqMVRJS6zhhC-8WQtEoX3zGqX9xB6K949TdgMmVK_zkOy-DGvM_yCM=h310-rwAplikace Family Locator - GPS Tracker MPX0jE-zccgxMdHMwvGSs0PimnLXDF8p4VqY6L14LpwDAChw32lnu85CeG1aW2TKXpU=h310-rwAplikace Family Locator - GPS Tracker IVIDgHNifnbQI42zrkasE90Cs8Kc4rzaiCKceyuKf_x67pLEwYQaUVoRSmETEC_RA4I=h310-rwAplikace Family Locator - GPS Tracker CsLCJRQfbLjt3iuvUSFNAR0QydCkD-O5_7hJXFmYVpTfRHpoTEkzsvbqDdViKvSW_A=h310-rwAplikace Family Locator - GPS Tracker XIcgtfnYqvBqylXjWEFm2S2VJOyy4BySX2roHVCxADI_ujV7KaRzx5EoK1QMN-Mkq3CE=h900-rw

Popis
Family Locator je nejspolehlivější a nejpřesnější aplikace k lokalizaci členů rodiny a zajištění bezpečnosti dětí. Umožní vám sledovat, kde se pohybují vaši nejbližší, a zůstat v kontaktu s přáteli.
✓ Sledujte v reálném čase, kde jsou právě vaši blízcí a přátelé
✓ Komunikujte s rodinou prostřednictvím bezplatných zpráv
✓ Mějte přehled o tom, jestli jsou vaši blízcí v pořádku, nebo potřebují vaši pomoc
✓ Využívejte nouzové zprávy SOS s přesným údajem o poloze
✓ Nechte si potvrzovat oznámením, že vaše dítě dorazilo do cíle
✓ Nechte si zaslat varování, kdykoli se vaše dítě vydá do nebezpečných míst
✓ Mapujte cesty svých blízkých za posledních 7 dní (funkce je k zakoupení v aplikaci)
Nejpřesnější lokalizační aplikace pro zajištění bezpečnosti rodiny
„Skvělá, přesná aplikace. Už se nám osvědčila! Všem stoprocentně doporučuji! “– Anja Sharma
✓ Aplikace Family Locator spojuje kvalitní funkce navigace GPS a internetových map
✓ Tato lokalizační aplikace je navržena jako snadno použitelný nástroj pro kruh rodiny a přátel
Díky lokalizační aplikaci můžete sledovat své děti a staré rodiče a kdykoli se ujistit, že jsou v pořádku
„Perfektní aplikace. Funguje naprosto bez problémů. A hlavně vám dá víc klidu. Já díky ní můžu sledovat své chlapce… a oni vidí, kde jsem právě já. Jsem v invalidním důchodu, protože mám vážné zdravotní problémy, takže jsou synové moc rádi, že mě takhle mohou kontrolovat.“
✓ Soukromí rodiny je jednou z našich hlavních priorit. Informujte o svém pohybu pouze lidi, kterým důvěřujete
✓ Sledujte, kdy vaše děti odcházejí ze školy i od babičky, a vyznačte v mapě hranici nebezpečné zóny, o jejímž překročení ze strany svých blízkých chcete být informováni
✓ Nechte se bezpečně navést na místo, kde uvázl někdo z vaší rodiny (nejlépe funguje ve spojení s aplikací Sygic GPS Navigation)
Lokalizační aplikace pomáhá příbuzným a přátelům, aby o sobě stále věděli
„Tuhle aplikaci hodnotím 5 hvězdičkami. Díky technologii rozšířené reality s ní vždycky snadno najdu ženu i děti – i v nákupních centrech. A oni zase ví, kde hledat mě. Kvůli práci totiž často cestuji a mám trochu nevyzpytatelný itinerář.“ Alan.Y
✓ Lokalizační aplikace nabízí funkci rozšířené reality, díky níž své blízké a přátele najdete opravdu hravě
✓ S lokalizační aplikací máte přehled, i když jste zavaleni povinnostmi
✓ Dejte ostatním vědět, kde právě jste
Poznámka: Aby aplikace Family Locator řádně fungovala, musí být aktivovány služby určování polohy. Spotřeba energie je optimalizována tak, aby bylo lokalizační aplikaci možné používat celý den. Aplikace musí pravidelně kontrolovat vaši pozici, a proto může spotřebovat až 11 % kapacity baterie.

Ke stažení zde:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sygic.familywhere.android
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru