Samsung,telefony
Hledat

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Poslední téma
October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Aplikace Family Locator - GPS Tracker

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Aplikace Family Locator - GPS Tracker

Příspěvek pro MIKEMON za 28th December 2014, 13:41

Family Locator - GPS Tracker

Popis
Family Locator je nejspolehlivější a nejpřesnější aplikace k lokalizaci členů rodiny a zajištění bezpečnosti dětí. Umožní vám sledovat, kde se pohybují vaši nejbližší, a zůstat v kontaktu s přáteli.
✓ Sledujte v reálném čase, kde jsou právě vaši blízcí a přátelé
✓ Komunikujte s rodinou prostřednictvím bezplatných zpráv
✓ Mějte přehled o tom, jestli jsou vaši blízcí v pořádku, nebo potřebují vaši pomoc
✓ Využívejte nouzové zprávy SOS s přesným údajem o poloze
✓ Nechte si potvrzovat oznámením, že vaše dítě dorazilo do cíle
✓ Nechte si zaslat varování, kdykoli se vaše dítě vydá do nebezpečných míst
✓ Mapujte cesty svých blízkých za posledních 7 dní (funkce je k zakoupení v aplikaci)
Nejpřesnější lokalizační aplikace pro zajištění bezpečnosti rodiny
„Skvělá, přesná aplikace. Už se nám osvědčila! Všem stoprocentně doporučuji! “– Anja Sharma
✓ Aplikace Family Locator spojuje kvalitní funkce navigace GPS a internetových map
✓ Tato lokalizační aplikace je navržena jako snadno použitelný nástroj pro kruh rodiny a přátel
Díky lokalizační aplikaci můžete sledovat své děti a staré rodiče a kdykoli se ujistit, že jsou v pořádku
„Perfektní aplikace. Funguje naprosto bez problémů. A hlavně vám dá víc klidu. Já díky ní můžu sledovat své chlapce… a oni vidí, kde jsem právě já. Jsem v invalidním důchodu, protože mám vážné zdravotní problémy, takže jsou synové moc rádi, že mě takhle mohou kontrolovat.“
✓ Soukromí rodiny je jednou z našich hlavních priorit. Informujte o svém pohybu pouze lidi, kterým důvěřujete
✓ Sledujte, kdy vaše děti odcházejí ze školy i od babičky, a vyznačte v mapě hranici nebezpečné zóny, o jejímž překročení ze strany svých blízkých chcete být informováni
✓ Nechte se bezpečně navést na místo, kde uvázl někdo z vaší rodiny (nejlépe funguje ve spojení s aplikací Sygic GPS Navigation)
Lokalizační aplikace pomáhá příbuzným a přátelům, aby o sobě stále věděli
„Tuhle aplikaci hodnotím 5 hvězdičkami. Díky technologii rozšířené reality s ní vždycky snadno najdu ženu i děti – i v nákupních centrech. A oni zase ví, kde hledat mě. Kvůli práci totiž často cestuji a mám trochu nevyzpytatelný itinerář.“ Alan.Y
✓ Lokalizační aplikace nabízí funkci rozšířené reality, díky níž své blízké a přátele najdete opravdu hravě
✓ S lokalizační aplikací máte přehled, i když jste zavaleni povinnostmi
✓ Dejte ostatním vědět, kde právě jste
Poznámka: Aby aplikace Family Locator řádně fungovala, musí být aktivovány služby určování polohy. Spotřeba energie je optimalizována tak, aby bylo lokalizační aplikaci možné používat celý den. Aplikace musí pravidelně kontrolovat vaši pozici, a proto může spotřebovat až 11 % kapacity baterie.

Ke stažení zde:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sygic.familywhere.android

G9355F,S7 EDGE stock_7.0_N
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2313

Zobrazit informace o autorovi http://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra:
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru