Samsung,telefony


Join the forum, it's quick and easy

Samsung,telefony
Samsung,telefony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Aplikace Jair Player : Music Rainbow
root - Debloater (Umožňuje odstranit všechny aplikace- Root není nutný ..) Empty3rd December 2019, 03:40 pro ancolltoni123

» Aplikace 4shared hudba
root - Debloater (Umožňuje odstranit všechny aplikace- Root není nutný ..) Empty3rd February 2019, 16:50 pro ancolltoni123

» Aplikace TubeMate YouTube Downloader HD
root - Debloater (Umožňuje odstranit všechny aplikace- Root není nutný ..) Empty27th November 2018, 07:46 pro ounioun

» Google Play Hudba v České republice
root - Debloater (Umožňuje odstranit všechny aplikace- Root není nutný ..) Empty30th July 2018, 12:32 pro mgancomi

» Aplikiace GPS navigace kamion
root - Debloater (Umožňuje odstranit všechny aplikace- Root není nutný ..) Empty29th July 2018, 12:30 pro MIKEMON

» Aplikace blokování reklam (bez rootu) [1.2.2]
root - Debloater (Umožňuje odstranit všechny aplikace- Root není nutný ..) Empty29th July 2018, 12:22 pro MIKEMON

» Samsung J5 Duos model SM-J500F/DS nejde zapnout wifi
root - Debloater (Umožňuje odstranit všechny aplikace- Root není nutný ..) Empty29th July 2018, 12:21 pro MIKEMON

» Změna z Datacentra
root - Debloater (Umožňuje odstranit všechny aplikace- Root není nutný ..) Empty29th July 2018, 12:19 pro MIKEMON

» Aplikace [APP] [GOOGLE PLAY BEST OF 2017 WINNER] Dnes Počasí - krásná předpověď počasí
root - Debloater (Umožňuje odstranit všechny aplikace- Root není nutný ..) Empty31st March 2018, 19:39 pro MIKEMON

September 2023
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


Debloater (Umožňuje odstranit všechny aplikace- Root není nutný ..)

Goto down

root - Debloater (Umožňuje odstranit všechny aplikace- Root není nutný ..) Empty Debloater (Umožňuje odstranit všechny aplikace- Root není nutný ..)

Příspěvek pro MIKEMON 19th September 2015, 11:23

V3.90 Debloater

já, ani XDA nejsme zodpovědní za všechno, co budete chtít dělat s tímto programem v přístroji.

Požadavky: Program vyžaduje, aby jste instalovali ovladače USB výrobce stejně jako následující: • Operační systém Windows • Ladění USB zapnuté v přístrojiRoot nebo KitKat a vyšší které běží na vašem přístroji. Někteří lidé mají problémy připojit své PC, aby poznalo jejich zařízení, a to i s ovladači výrobce zařízení nainstalované. Dávej si pozor na zařízení, když je připojíte a autorizovat počítač pro přístup k němu, měl by přístroj zobrazovat vyskakovací okno, co pro vás udělí přístup k počítači. Pokud se tak nestane, přejděte do Nastavení, Možnosti pro vývojáře a podívejte se na možnost, která říká něco o tom, zrušit Ladění USB oprávnění a klepněte na něj znovu. Klepněte na tlačítko OK. Nyní, odpojte zařízení a připojte jej zatímco program sleduje vaše zařízení a klikněte na možnost vždy povolit tento počítač a udělit, když se vyskakovací okno zobrazí. Co to ​​dělá ?: • Blok / zakázání aplikace ve vašem přístroji • Odblokovat / Povolit aplikace ve vašem přístroji • Povolit odblokovat / Povolit všechny aplikace najednou na vašem přístroji • Umožňuje filtrování zobrazených balíčků pro rychlejší rozhodování • umožňuje export / neblokovaný výpis souboru (Klikněte pravým tlačítkem myši na čtení Device balíky po seznamu načtení) • Umožňuje import, nebo někoho jiného, ​​výpis (Klikněte pravým tlačítkem myši na čtení Device balíky po seznam načtení) • Umožňuje úplné odstranění aplikace (y), pokud máte kořen (To bude zálohovat původní strukturu složek a apk pro vás,stačí to v případě, že potřebujete obnovit aplikace (y), zpět do přístroje. Takže v podstatě je,to co dělá. To bude vypnout / blokovat systém a aplikace třetích stran na vašem zařízení s lehkostí a umožní zapnout / odblokovat aplikace stejně snadně. To také čte všechno, v reálném čase, a to přímo z vašeho zařízení, takže neexistují žádné chaotické dávkové soubory, skripty a TXT soubory, atd, které musíte udržovat a sledovat pro každé zařízení, které vlastníte. Myslím buďme upřímní, většina z nás vlastní více než jedno zařízení. Telefony, tablety, atd. Kdo si chce udržet všechny ty skripty a soubory pro každé zařízení? Další pěkná věc je,co tento program dělá, je že vám umožní na úrovni, kontrolovat, co je blokováno / vypnuto a co ne. Existuje poměrně málo skriptů a takové věci jsou k dispozici v komunitě, které dávají každému start na to, co zakázat / blok, ale kdo chce, aby prohledali přes tyto skripty a rozhodnout, co chtějí, nebo nechtějí s ​​něčím někdo dal dohromady , Další příjemnou vlastností programu je, že se zobrazí informace pro vás o vašem zařízení. Jako je číslo modelu, sériové číslo a stav baterie. Stejně jako, zda je váš přístroj rootnutý, nebo ne.

Jaké zařízení,to podporuje ?: Tento program podporuje mnoho zařízení. Bude podporovat jakékoliv zařízení se systémem KitKat nebo vyšší, ať s Rootem či nikoliv. To je pravda, pokud běžíte na KitKat nebo vyšším, nemusí být zakořeněn/root/ váš přístroj. Pokud používáte něco jiného než KitKat nebo vyšší, není třeba taky kořeny zařízení. Tak dlouho, jak jsou tyto požadavky splněny program poběží. Program bude také automaticky detekovat, zda je vaše zařízení podporováno. Takže pokud si nejste jisti, připojte jej a nechte program vám to říct. Pokud není vaše zařízení podporováno,napíše zprávu, a zavře program. Program a funkčnost: První věc, kterou je třeba, aby jste se ujistil, je, že je zapnuté pro vaše zařízení USB ladění. Video na konci tohoto OP je třeba se podívat. To bude popisovat tento proces stejně jako umožňuje ADB oprávnění shell. Takže při prvním připojení přístroje, budete muset čekat na program ke zjištění zařízení a zda je nebo není podporováno. Jakmile je toto zřízeno, obvykle během pár vteřin, zobrazí se varovné hlášení co vám připomene, že máte být opatrní s tím, co zakázat a blokovat. Ano, bude to umožní vám, pokud vaše zařízení podporuje, zakázat / Blok i systémových závislých aplikací. Tato zpráva bude rovněž zahrnovat, pokud vaše zařízení nepodporuje režim bloku, zpráva označující, že režim blok není podporováno a že bude zakázat žádostí.

Ke stažení zde:
http://rootjunkysdl.com/?device=Gates&folder=DeBloater
https://onedrive.live.com/redir?resid=8576a478a6dbc737!1203&authkey=!ADxKbf8WcIv3t5Q&ithint=file%2cexe
List for KK Note 4 co lze blokovat
https://drive.google.com/file/d/0B31X8bH_5Gl-WVNrYTZFZE5Cajg/view?usp=sharing

XDA vlákno zde:
http://forum.xda-developers.com/android/software/debloater-remove-carrier-bloat-t2998294

velké díky developerovi gatesjunior

Používat velice opatrně!!!!!
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 51
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru