Samsung,telefony


Join the forum, it's quick and easy

Samsung,telefony
Samsung,telefony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Aplikace Jair Player : Music Rainbow
URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat Empty3rd December 2019, 03:40 pro ancolltoni123

» Aplikace 4shared hudba
URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat Empty3rd February 2019, 16:50 pro ancolltoni123

» Aplikace TubeMate YouTube Downloader HD
URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat Empty27th November 2018, 07:46 pro ounioun

» Google Play Hudba v České republice
URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat Empty30th July 2018, 12:32 pro mgancomi

» Aplikiace GPS navigace kamion
URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat Empty29th July 2018, 12:30 pro MIKEMON

» Aplikace blokování reklam (bez rootu) [1.2.2]
URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat Empty29th July 2018, 12:22 pro MIKEMON

» Samsung J5 Duos model SM-J500F/DS nejde zapnout wifi
URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat Empty29th July 2018, 12:21 pro MIKEMON

» Změna z Datacentra
URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat Empty29th July 2018, 12:19 pro MIKEMON

» Aplikace [APP] [GOOGLE PLAY BEST OF 2017 WINNER] Dnes Počasí - krásná předpověď počasí
URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat Empty31st March 2018, 19:39 pro MIKEMON

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat

Goto down

URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat Empty URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat

Příspěvek pro MIKEMON 1st May 2015, 20:21

URWsoft Barebone Cleaner [v.5.5] pro [TW 5.0.x ROM] profil na Extreme Debloat

URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat URWsoft-sLogo

URWsoft Barebone Cleaner
Vlastnosti a výhody
Volný Rom volba: Vyberte si jakékoliv Samsung TouchWiz Lollipop Rom a čistí ji na základní úrovni. Tímto způsobem si můžete vybrat Rom, který se hodí své osobní sympatie a požadavky a vyčistěte ji do svého pohodlí úrovni.
Snížená do Max: Snížit Rom plnohodnotné Samsung Rom přichází s asi 300 aplikací, které mohou být snížena na zhruba 75 základních aplikací
Rychlejší Rom: Po plné čisté, budete mít asi 1,1 GB paměti RAM k dispozici zdarma, který je asi 300-400 MB více ve srovnání s plnou foukané Samsung Rom. Toto zvýšení výkonu.
Jednotlivé čištění Definice: Barebone Cleaner vám poskytuje spoustu možností, jak si přizpůsobit proces čištění, a ujistěte se, že zabránit aplikací, které chcete zachovat z čištění.
Kompatibilní: Několik uživatelů zpětné vazby, potvrzují, že Barebone Cleaner pracuje s odexed a deodexed, jakož i na základě Samsung lízátko a KitKat ROM, na všechny druhy S5 variant.
Uloženými profily:
Ones jste definovali svůj individuální profil bude uložen jako upravitelný textový soubor na sdcard (složek URWsoft) a příště blikat Rom můžete spustit tento profil s přesně stejné nastavení bez dodatečného úsilí.
Budete mít předdefinované profily pro jedno kliknutí čištění k dispozici. Jeden uložit Výchozí profil a profil Extrem Barebone čištění.
Můžete obnovit svůj profil na výchozí nastavení kdykoliv a začít definovat nový profil.
Máte možnost k dispozici Bypass, která vás bude definován profil a jen prezentovat Vás kompletní nevybranou profilu. To vám pomůže jen vybrat jednu nebo více aplikací pro čištění sčítání nebo vyberte jednu z možností Install
Více oken Provoz: V prvním okně úprav si můžete vybrat, které dále menu chcete povolit. Zobrazují se pouze tato okna.
Alternativní Apps a vylepšení: Možná budete chtít zbavit akciového klávesnice S5, nebo TouchWiz Launcher. Jako alternativu můžete vybrat klávesnici S6 nebo Nova Launcher apod z nabídky instalovat aplikace a být schopen odstranit vektory aplikace, aniž by odešel s nepoužitelném ROM.
Rom Specifika Menu: Většina ROM kuchařů realizovat různé druhy aplikací s jejich ROM, které jsou navíc k standardnímu obsahu Rom Samsung. Aby se vám možnost, jak se zbavit nechtěných specifických aplikací, které jsem začal tuto novou sekci. To bude růst na cestách, a vy mi říct, co byste chtěli vidět zde další možnosti čištění.
Uživatelé Selection Menu: Někteří uživatelé mne požádal vyčistit ještě více obsahu, které jsem buď neměl testovat ještě dostatečně, nebo by mohly odstranit funkci rom, který je nutný pro bezproblémové rom operaci. Tyto požadavky lze nalézt v menu Uživatelé. Pokud jste testovali tyto výběry, dejte nám prosím vědět vaše zkušenosti s ním. Pokud vše funguje pro každodenní použití tyto úklidy mohly být snadno posunuta do standardních možností čištění.
Další funkce: Barebone Cleaner se bude dále růst na cestách, a vy mi říct, co byste chtěli vidět zde další možnosti čištění. Profily pomohou již kombinovat funkce bohatý nástroj se snadným použitím a urychlených profilu poprav.

URWsoft Barebone Cleaner Project
nejsem developer, ale já jsem blikající ROM od roku docela několik let a dnes jsem zažil dost pro tento projekt.
Barebone Cleaner je nástroj založený Aroma Installer, který bude debloat váš TouchWiz Lollipop rom až Jádro minimum s cílem zvýšit dostupné paměti RAM a zbavit výkonnostních ztrácíš aplikací a služeb, které nejsou povinné.
Takže zbavit se všeho svinstva Samsung, bloatware, nepříjemné "Check krytem", varování nebo jiných aplikací, které byste mohli snadno znovu přidat do Váš osobní sympatie od Google Playstore.
Jsem si jist, že mnozí z vás hledal pro tento druh řešení, aby se vybrat jakoukoli rom montáž vaše osobní sympatie.

Pozadí tohoto projektu
Původní kick-off pro tento projekt byla delší dočasná nepřítomnost z Edgarf28 kteří nám poskytuje jeho úžasnou XtreStoLite rom. Použil jsem jeho ROM, protože hned první den na mém S5 a dokonce jsem se snažil spoustu dalších ROM, z nějakých důvodů Vždycky jsem se vrátila do XtreStoLite.
Proto jsem se začal rozvíjet Barebone Cleaner, aby bylo možné zvolit jakýkoliv TouchWiz Lollipop rom a vyčistěte jej na stejnou úroveň jako Edgar dělá jeho rom. Krátký poté, co jsem se rozhodl podělit o své Barebone Cleaner v tomto vlákně Edgar vrátil a za předpokladu, aktualizovanou ROM verze.
Když jsem si tento projekt a dostal několik motivování zpětné vazby od uživatelů, kteří by chtěli vyčistit rom podle svého výběru, rozhodl jsem se pokračovat ve vývoji mého Barebone Cleaner a přivést ji na další úroveň tím, portování čistší logiku k uživateli přátelský Aroma Installer. Nyní mohou uživatelé jednotlivě vybrat, co by chtěli vyčistit a já vám krok za krokem přidat více možností nyní. nejdůležitějších faktorů pro mě, vedle kombinaci výkonu a výdrž baterie je fakt, že jsem schopen spustit původní TouchWiz rom ale maximum debloated do jádra minimum s cílem zvýšit dostupné paměti RAM a zbavit výkonnostních ztrácíš aplikací a služeb, které nejsou povinné.

Takže co se stane, když použijete tento scénář?
Skript odstraní všechny druhy aplikací z vašeho instalovaného rom na základě Vaše výběry až na základní úrovni, to, co je potřebné pro stabilní provoz. Od té úrovni, můžete přidat libovolný aplikaci z Google Playstore uspokojit své osobní požadavky a styl.

Důležité poznámky
Barebone Cleaner je určen k čištění TouchWiz lízátko 5.0.x ROM běžící na S5 G900F, které jsou buď odexed nebo deodexed.
V současné době nejsem v úmyslu podporovat další typy ROM. Jsem rád, aby si svůj názor, pokud ji zkusil úspěšně na jiných ROMů, jak dobře, takže ostatní uživatelé mohou těžit z těchto informací stejně.
Nejlepší využití je spuštěn Barebone Cleaner z oživení hned po bliká nové ROM, ale můžete také využít o tom, chcete-li vyčistit existující instalace. V tomto případě může dojít, že aplikace jako Google Maps, Youtube atd. Bude pryč. V tomto případě je jen nahrát znovu od Google Playstore.

! Flash tento skript na vlastní nebezpečí!
!! - Neberu žádnou odpovědnost za případné škody - !!
Vytvoření Nandroid zálohy před blikající tento scénář!


Ke stažení zde:
https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=27003
https://mega.co.nz/#F!ZVASiAxS!eA0FdlUA_Yc9zZqgumLDhw

Vlákno xda zde:
http://forum.xda-developers.com/galaxy-s5/development/mod-urwsoft-barebone-cleaner-t3043479

Tento mod je opravdu užitečný pro odstranění nepotřebných aplikací z telefonu. Very Happy


Naposledy upravil MIKEMON dne 12th August 2016, 15:37, celkově upraveno 1 krát
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat Empty Re: URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat

Příspěvek pro MIKEMON 10th August 2015, 15:12

URWsoft Barebone Cleaner [v.5.9.6] pro [TW 5.0.x ROM] Profil založený na Extreme Debloat

Aktualizace
https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=27003

Skript odstraní všechny druhy aplikací z vašeho nainstalovaného rom na základě vašeho výběru až na základní úroven,to co je potřebné pro stabilní provoz. Od tohoto použití, můžete přidat libovolné aplikace z Google Playstore uspokojit vaše osobní požadavky a styl.
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat Empty Re: URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat

Příspěvek pro MIKEMON 12th August 2016, 15:36

URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.x ROM] profil na základě Extreme Debloat
Aktualizovaný nástroj pro odebrání nechtěných aplikací v systému.Už funguje i na 6.0.x MM rom.Jde o to,že opravdu lze odebrat ze systému apk.které nepoužíváte a tím pádem zeštíhlit romku a také má poté menší nároky na ram a zatížení systému.

Protokol změn v7 .0 Odstraněno můj init.d skript k aktualizaci profilu ve složce URWsoft a zavedla novou spolehlivou metodu aktualizace profilu. Přidána nová položka "ANT HAL Service" v kategorii "Různé" Přidána nová položka " Android Setup Wizard "v kategorii" Různé " Přidán nový předmět" S5 - Odstranit Zkontrolujte kryt vyskakovacích oken "v kategorii" Různé " Přidána nová položka" AllShare, WiFi Direct, Screen-Zrcadlení, S-Beam "v kategorii" Samsung Apps " Přidaný nová položka "Samsung Foto-Video Editing" v kategorii "Samsung Apps" Změnit volbu restartovat, na poslední straně, že nebude restartovat, aby byl kompatibilní s FlashFire. Pevná některé možnosti čištění

https://www.androidfilehost.com/?fid=24591000424945878
všchny složky:
https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=27003
Opravdu povedený,můžete si zvolit co používáte.
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat Empty Re: URWsoft Barebone Cleaner [v.7.0] pro [TW 5.0.a 6.0 ROM] profil na Extreme Debloat

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru