Samsung,telefony


Join the forum, it's quick and easy

Samsung,telefony
Samsung,telefony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
January 2023
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


Android M je zde: tady je to, co potřebujete vědět

Goto down

Android M je zde: tady je to, co potřebujete vědět Empty Android M je zde: tady je to, co potřebujete vědět

Příspěvek pro MIKEMON 29th May 2015, 10:30

1. App oprávnění
První v řadě, app oprávnění. Jak bylo dříve spekulováno, app oprávnění byla přepracována v Android M, nyní uživatelé se budou moci rozhodnout přijmout nebo odmítnout individuální oprávnění, jak uznají za vhodné. Oprávnění byla také zjednodušena.

Oprávnění budou nyní žádat při prvním pokusu použít funkci, nikoliv při instalaci. "Nemusíte souhlasit s oprávněním, které nemají smysl pro vás," řekl Burke, a použitý WhatsApp dává příklad toho, jak to funguje.

Chcete-li nahrát hlasovou zprávu, bude WhatsApp dávat výzvu s žádostí o jednorázové svolení k použití vašeho mikrofonu: Pokud  přesto chcete dát mu přístup a zaznamenat zprávu, můžete, ale nemusíte mít na vždy. Android M dává uživatelům větší kontrolu informačních aplikací ke kterým může přistupovat, a to je skutečně pozitivní krok kupředu pro Android.

Můžete změnit oprávnění udělená aplikací později v nastavení, nebo si můžete prohlédnout oprávnění podle typu a zjistit, které aplikace mají toto povolení uděleno. Je to všechno o tom dát uživateli naprostou kontrolu nad jejich Androidem.

Android M je zde: tady je to, co potřebujete vědět AndroidPIT-Google-I-O-2015-App-Permissions-Android-M-Developer-Preview-w782

2. Web zkušenosti
Google zkoumá trendy v cestě webového obsahu, aby poskytla lepší uživatelskou zkušenost-při interakci s webovými stránkami a aplikacemi. "Chrome Custom Tabs je nová funkce, která umožňuje vývojářům způsob, jak využít všech možností prohlížeče Chrome, zatímco udržet si kontrolu nad vzhledem a zkušeností," řekl Burke.

Chrome vlastní karty umožní aplikacím otevřít vlastní okno Chrome na vrcholu aktivní aplikace, namísto spuštění aplikace Chrome samostatně. To poskytne rychlejší a intuitivnější uživatelské zkušenosti při navigaci mezi aplikacemi a webem.

Chrome Custom Tabs podporuje automatické přihlášení, uložená hesla, Automatické vyplňování a bezpečnost multi-procesu napomáhat integraci app a webové zkušenosti. Tak, například, vlastní karta Pinterest bude mít tlačítko Pinterest podíl je v něm obsažen, může zahrnovat vlastní možnosti nabídky přetečení a nevyžaduje vývojářům Pinterest postavit vlastní webový prohlížeč.

Android M je zde: tady je to, co potřebujete vědět AndroidPIT-Google-I-O-2015-Android-M-Developer-Preview-fingerprint-w782

3.Podpora snímače prstů
Google bude "normalizovat podporu" pro skenery otisků prstů pro telefony s operačním systémem Android třídy M. nové funkce umožní snímači otisků prstů, které mají být použity nejen k odemknutí telefonu, ale k nákupům a nakupování v reálném životě, nebo v Play Store aplikací.

Samozřejmě, váš přístroj bude potřebovat skener hardware otisků prstů začít s tímto, ale s plnou podporou společnosti Google, očekává se, že tyto se objeví na mnoha dalších zařízení v budoucnu.

4. Mobilní platby
Android Pay je nový systém mobilních plateb Google navržen tak, aby proces checkout byl snadnější a rychlejší. Google se snaží poskytovat "jednoduchost, bezpečnost, a volbu," s Android Pay, což vám umožní používat stávající kreditní karty platit za výrobky ve více než 700,000 obchodech v USA.

Kompatibilní se všemi možnostmi bydlení zařízení NFC (a běží 4.4 KitKat nebo vyšší), platforma Android Pay je podporován společností American Express, Visa, MasterCard, stejně jako nosiče, jako jsou AT & T, Verizon a T-Mobile. Reakce společnosti Google Apple plat je zde.

Android M je zde: tady je to, co potřebujete vědět AndroidPIT-Google-I-O-2015-Android-Pay-partners-w782

5. App odkazy
"Když uživatel vybere webový odkaz od někud, Android neví, zda to zobrazit ve webovém prohlížeči, nebo nějaké jiné aplikaci, která tvrdí podporu pro odkaz," Tohle byl problém, kterému čelí vývojáři Google před Androidem M.  

Můžete být obeznámeni s "Otevřít v" dialogovém okně,ve kterém se objeví při pokusu o otevření odkazu v rámci aplikace na Androidu. Tak jste byli dotázáni, zda chcete otevřít spojení s YouTube, nebo s Chrome, například.

App odkazy jsou změněny v M tak, že Android má větší podvědomí ve které aplikaci lze otevřít obsah přímo, namísto zastavení uživatele pokaždé s dialogovým oknem. Pokud klepnete na Twitter odkaz v e-mailu, například, Twitter aplikace otevře automaticky místo s výzvou se zeptat, jestli chcete používat Twitter k zobrazení.

To je téměř zlepšení blink-a-budeš-miss-it, ale je to představitel Google pozornost k detailu: Android M se pravděpodobně bude cítit více použitelný, aniž by uživatel pochopit, proč.

6. Výkon a nabíjení
Android M využívá novou funkci známou jako Doze na zlepšení zařízení v pohotovostní době. Pomocí detektorů pohybu, Android pozná, když zařízení nebylo ve styku nějakou dobu, například když člověk spí nebo zařízení bylo ponecháno na stole, ke snížení procesů na pozadí.

Burke řekl, že Google testoval dvě Nexus 9 zařízení, jeden běžící lízátko a jeden běžící náhled Android M, a zjistil, že M bude poskytovat až dva krát delší pohotovostní dobu. I v režimu spánku, váš Android může stále spustit alarm nebo vás bude upozorňovat na prioritních oznámení.

Android M také podporuje USB typu C, který poskytuje rychlejší nabíjení, a umožňuje uživatelům nabíjet další zařízení s jejich telefonem.

Android M je zde: tady je to, co potřebujete vědět Google-io-battery-w782

Android M datum vydání
Android M Developer Preview je dnes k dispozici pro Nexus 5, 6 Nexus, Nexus 9 a Nexus Player, a finální verze je kvůli startu v 3. čtvrtletí 2015.

Co jiného je nového v Androidu M?
Google nyní - Google Nyní byl vylepšen znovu v Androidu M. Zaměřen na tři klíčové body: být si vědom různých kontextech, které poskytují odpovědi a pomůže vám přijmout opatření, Google nyní je nyní chytřejší než kdy jindy.

Google Nyní je kontext podvědomí pochopit, více než 100 milionů na různých místech, takže když se zeptáte "" Jak daleko je to tam? "" Google Teď vím přesně, jaké '' tam '' máte na mysli. Toto uvědomění je compunded pomocí Google znalostního grafu, který chápe jednu miliardu různých subjektů, od sportovních týmů na čerpacích stanicích, televizních pořadů a receptů.

Android M je zde: tady je to, co potřebujete vědět AndroidPIT-Google-I-O-2015-Google-Now-Now-on-Tap-w782

Google Now také vyvalí pilotní program s názvem '' Nyní Tap '' se 100 populárních aplikací. Nyní Tap poskytuje Google obsah. Ten podobný přesně tam, kde jste, aniž by jste museli opustit aplikaci, kterou jste používali. Takže pokud jste ve Spotify a říct '"Ok Google, jaké je jeho pravé jméno?" "Teď na Tap bude vědět, že jste mluvili o hudebníkovi, kterého právě posloucháte, a poskytne výsledky vyhledávání právě tam.

Totéž platí pro obsah v e-mailech. Pokud vám někdo položí otázku na restauraci, nyní na Tap, automaticky vyskočí restaurační karta s mapami a info, Yelp, OpenTable a komunikátor, stejně jako nabídka nastavit připomenutí pro cokoliv....

Google Chrome - Chrome je také štíhlejší a rychlejší než kdy předtím. Zpočátku předělán s Android One zařízeními, kde stabilní a rychlé připojení k internetu nejsou vždy možné, nové optimalizace Chromu jsou nastaveny, aby se dospělo pro každého.

Chrome je si nyní vědom síly sítě a můžete změnit to, co vidíte jako výsledek. Například, pokud vaše připojení je špatný, můžete vidět barevné čtverce spíše než náhledy snímků ve výsledcích vyhledávání. Optimalizované webové stránky se načtou čtyřikrát rychleji a používájí 80 procent méně bajtů. Uvidíte také snížení využití paměti až 80 MB.. Chrome bude také podporovat režim offline.

Android M je zde: tady je to, co potřebujete vědět AndroidPIT-Google-I-O-2015-Google-Photos-w782

Google Photos - Jak se dalo očekávat, Google stáhl zábaly z jeho nové Google Photos služby. Dříve část Google+, Google fotky je nyní samostatná pro fotografie a ukládání videa a sdílení službu, která poskytuje neomezené úložiště pro až 16 MP fotografie a videa 1080p. To je vážně působivé.

Fotografie služba Google je vysoce kvalitní komprimovaná verze vašich fotografií a filmů, a neukládá nic ve vašem zařízení, takže se můžete probírat tisícem fotografií ve vysoké rychlosti a bez zátěže přístroje s gigabajtem fotografií.

Populární funkce, jako je Auto-úžasné příběhy jsou klíčovým vrcholem, přístupným prostřednictvím nové funkce asistenta, který bude automaticky navrhovat kreativní použití snímků a záběrů. Prostřednictvím jednoduchých gest můžete vidět dlážděné obrazy pro jednotlivé dny, týdny, měsíce nebo dokonce roky, a pak se vrátit hned zpátky,jak se vám líbí.

Google Photos je také výkonný pro vyhledávání, jak byste očekávali. Můžete vyhledávat podle lidí, míst, věcí a typů, které jsou automaticky vytvořeny, a můžete se vrtat v každé z těchto kategorií, aby jste viděli, například, každý obraz který máte na konkrétní osoby, to vše, aniž by jste použili jejich tagování.

Sdílení je také hračka. Můžete jednoduše sdílet odkaz, který mohou ostatní zobrazit v prohlížeči Chrome. Pokud jsou přihlášeni mohou snadno stáhnout celé album v sekundách.

zdroj zde:
http://www.androidpit.com/android-m-release-date-news-features-name
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 50
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru