Samsung,telefony


Join the forum, it's quick and easy

Samsung,telefony
Samsung,telefony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Aplikace Jair Player : Music Rainbow
Jak zlepšit životnost baterie u Androidu? Empty3rd December 2019, 03:40 pro ancolltoni123

» Aplikace 4shared hudba
Jak zlepšit životnost baterie u Androidu? Empty3rd February 2019, 16:50 pro ancolltoni123

» Aplikace TubeMate YouTube Downloader HD
Jak zlepšit životnost baterie u Androidu? Empty27th November 2018, 07:46 pro ounioun

» Google Play Hudba v České republice
Jak zlepšit životnost baterie u Androidu? Empty30th July 2018, 12:32 pro mgancomi

» Aplikiace GPS navigace kamion
Jak zlepšit životnost baterie u Androidu? Empty29th July 2018, 12:30 pro MIKEMON

» Aplikace blokování reklam (bez rootu) [1.2.2]
Jak zlepšit životnost baterie u Androidu? Empty29th July 2018, 12:22 pro MIKEMON

» Samsung J5 Duos model SM-J500F/DS nejde zapnout wifi
Jak zlepšit životnost baterie u Androidu? Empty29th July 2018, 12:21 pro MIKEMON

» Změna z Datacentra
Jak zlepšit životnost baterie u Androidu? Empty29th July 2018, 12:19 pro MIKEMON

» Aplikace [APP] [GOOGLE PLAY BEST OF 2017 WINNER] Dnes Počasí - krásná předpověď počasí
Jak zlepšit životnost baterie u Androidu? Empty31st March 2018, 19:39 pro MIKEMON

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


Jak zlepšit životnost baterie u Androidu?

Goto down

Jak zlepšit životnost baterie u Androidu? Empty Jak zlepšit životnost baterie u Androidu?

Příspěvek pro MIKEMON 9th November 2013, 18:07

baterie.:
Základem je,mít dobrou a nejlépe značkovou baterku ke svému telefonu,jsou sice ,,levné,,na trhu,ale nemusí mít
vše co má baterie mít./podpora funkcí/.Cool 
Bílé théme a aplikace prostředí?
tak po vyzkoušení,opravdu bílé barvy a aplikace telefonu,moc nesvědčí,berou z baterie více,než tmavé.
Pak jsem narazil na jiném fóru, s uživateli Android telefonů, diskutovat o životnosti baterie, a narazil jsem na tento skvělý článek. Abych to shrnul, že pokud má váš přístroj OLED, AMOLED, nebo Super AMOLED displej, který má světlé tapety a světlé motivy jsou doslova sáním neuvěřitelných dvaceti procent z vaší životnosti baterie. To nebude mít vliv, na LCD obrazovky, ale protože OLED displeje pomocí O rganic L doprava E vysílat D IODE je (a spotřebují méně energie celkově při zobrazení tmavé barvy), které vytvářejí své vlastní světlo/Jas/ versus podsvícení používané, pro LCD obrazovky, snižuje množství pixelů, vaše obrazovka při použití může mít opravdu velký vliv na baterii. Tak jsem vyzkoušel změnit můj motiv a théme..
zde příklad:
Jak zlepšit životnost baterie u Androidu? Whitehomescreen
bere hodně z baterky
Jak zlepšit životnost baterie u Androidu? Blackhomescreen
bere o 20% méně

Zakázat Adobe Flash (nebo nastavit na požádání, pokud to prohlížeč umožňuje)
Flash totiš,načítá,všechny reklamy atd.
Pokud váš prohlížeč podporuje "on demand" pluginy, velmi vám doporučuji, použít toto nastavení nebo zakázat/ Flash/ z vašeho prohlížeče,nebo všechno dohromady,pokud ho nepotřebujete. Pokud je ho potřeba, jednoduše ho zapněte ve svém prohlížeči. Ale pokud ho nepoužíváte, budete překvapeni, kolik vás to stojí procent,ze životnosti baterie.Very Happy 

Vypněte vibrace
Vždycky jsem byl rád, že když jsem psal na mém telefonu, jsem si zvolil/ vibrační efekt/ při stisknutí tlačítek. Tak se ukazuje, že tento účinek také velmi zasáhne životnost baterie. Protože energie potřebná v telefonu, produkovat vibrace, když píšete nebo něco mačkáte,je opravdu znát- Takže pokud jste opravdu hledali, nějaké extra ůspory baterky,běžte do nastavení-zvuk, a zakázat "vibrovaní na dotek" i při hovoru!! Pak jděte, do nastavení-jazyk a klávesnice, vybrat klávesnici, kterou používáte, a zakázat "vibrovat při stisku klávesy.

Nabíjení telefonu:
nabíjejte telefon v prostředí domova,/sucho a teplo/ideální 15-25 stupnů/..Nižší nebo vyšší teplota také nedělá dobře.

Aktualizujte své aplikace:
Dobře vím,že někdy je aktualizace horší,než předešlá verze,ale developer většinou opraví,po oznámeních na google play
nebo mailech.Telefon Android,hledá nové a tím čerpá baterku i tímto.Možností je zakázat,přímo v apk.Google play.Very Happy 

Widgety na plochách:
Pokud používáte widgety,zvolit větší interval aktualizace,třeba na 3 hod.u počasí taky udělá hodně.
Nemluvě o FB a podobných.Ty se snaží připojit,vždy..

Synchronizace:
Také šetří baterku,nemusím mít v práci zapnutou,stačí vždy jen ručně zkontrolovat stav Gmailu,počasí atd.
U samsungu/samsung apps a synchronizace ůčtu/ stačí jednou týdně..
Zálohování to samé,pokud máte pořád spuštěné pořád načítá,ůčty,kontakty atd..Very Happy 
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru