Samsung,telefony


Join the forum, it's quick and easy

Samsung,telefony
Samsung,telefony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
May 2022
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


TomTom navigacia

Goto down

TomTom navigacia Empty TomTom navigacia

Příspěvek pro Losos 13th January 2014, 15:38

TomTom navigacia Tomtom-600x292


Vaše cesta... nyní na platformě Android  
Navigujte ve „Full HD“ – nyní optimalizováno pro nejnovější smartphony.  

Plány na poslední chvíli? S aplikací TomTom nebylo cestování nikdy jednodušší. Svůj smartphone s navigací máte vždy u sebe. A ztráta signálu není žádný problém, protože aplikace funguje i bez něj. Máte neustálý přístup ke stejným mapám, technologii a špičkové navigaci jako u satelitní navigace. Jedná se o stejnou špičkovou navigaci, které důvěřuje 50 milionů řidičů. Je to aplikace, na kterou se mohou řidiči spolehnout.
Vlastnosti navigační aplikace pro Android

Navigovat na kontakty
Nikdy si už nebudete muset zapamatovat adresu. Vyberte ji ze seznamu kontaktů a aplikace TomTom naplánuje trasu tak, abyste mohli jet přímo na místo. Všechno, co potřebujete, je ve vašem smartphonu: dojet k přátelům nebylo nikdy tak jednoduché.
Automatické zeslabování hudby
Užijte si hudbu, aniž byste zmeškali jedinou notu. Aplikace mírně ztiší hudbu, aby vám mohla sdělit pokyny pro jízdu, a potom hlasitost opět zvýší.
Podpora sady handsfree do automobilu TomTom
Poslouchejte jasné a srozumitelné pokyny: nainstalujte na palubní desku Handsfree sadu TomTom do automobilu a můžete veškeré pokyny poslouchat prostřednictvím jejího výkonného reproduktoru.
Vlastnosti všech automobilových navigací TomTom

Offline mapa TomTom
Budete vědět, že máte navigaci k dispozici vždy a všude, kde ji potřebujete. Offline mapy TomTom jsou uloženy ve vašem smartphonu – takže nepotřebujete datový signál ani roaming, abyste zůstali na správné cestě. Můžete naplánovat novou trasu, změnit stávající trasu, když minete odbočku, nebo vyhledat body zájmu. Offline.
LIFETIME mapy – doživotní aktualizace map ZDARMA
Jezděte vždy s nejnovější mapou. Dojeďte do cíle rychleji s LIFETIME mapami - doživotní aktualizace map ZDARMA. V průběhu životnosti aplikace můžete do svého smartphonu se systémem Android každý rok stáhnout nejméně 4 plné aktualizace mapy. Získáte všechny aktualizace silniční sítě, adres a bodů zájmu.
IQ Routes
Každé zařízení TomTom obsahuje největší světovou databázi skutečného trvání cest. To znamená, že získáte nejrychlejší trasy a nejpřesnější časy příjezdu. Je to génius!
Mluvené názvy ulic
Mluvené pokyny nově zahrnují i názvy ulic a umožňují soustředit se plně na řízení, abyste s jistotou poznali správnou odbočku.
Schopnost multitaskingu
Multitasking: už není jen pro ženy. Někdo vám volá? Vezměte to bezpečně, pomocí handsfree. Aplikace TomTom vám bude in nadále poskytovat vizuální pokyny, ale po dobu hovoru ztlumí hlas – takže vás nebude při telefonování rušit. Máte raději, když aplikaci slyšíte, ale nevidíte? Můžete stále dostávat hlasové pokyny a aplikace TomTom poběží na pozadí.
Optimální zobrazení
Optimální zobrazení zajistí lepší přehled i navigaci: nejprve vyberte barvy mapy, kterým dáváte přednost. Pak vyberte navigaci ve 2D nebo 3D. Když řídíte v noci, jas obrazovky se automaticky sníží, abyste mohli sledovat očima silnici. Ať už je telefon umístěný na šířku nebo na výšku, vždy na něj dobře uvidíte.
TomTom Traffic
Nemůžeme zastavit dopravní zácpy, ale služba TomTom Traffic vás může dostat do cíle rychleji. Osvědčeno. Pomůžeme vám pokaždé dorazit včas. Nezávislé testy dokazují, že služba TomTom Traffic pokrývá většinu silnic s nejvyšší úrovní přesnosti. Cenami ověnčená služba TomTom Traffic, které důvěřují miliony řidičů, vás do cíle dovede rychleji. Tuto službu zakoupíte prostřednictvím obchodu in-App.
Rychlostní radary
Vaše aplikace přijímá informace o umístění mobilních rychlostních radarů v reálném čase včetně hlášení od ostatních uživatelů. Poskytuje i další upozornění, například na pevné rychlostní radary a kontroly průměrné rychlosti na silnici před vámi. Ušetří vám peníze za pokuty za překročení rychlosti a pomůže vám cestovat bezpečně a v klidu. Tuto službu můžete zakoupit přímo z aplikace.
Vyhledat a jet se službou TomTom Places
Využívejte službu TomTom Places, což jsou výsledky hledání určené pro řidiče. Pomůže vám najít cokoli od místní čerpací stanice až po supermarket, ať už jste kdekoli. Zadejte hledané slovo, najděte odpovídající místa a nechte se tam svou aplikací dovést.
Dokonalé navádění jízdními pruhy
Přehledně ukazuje, do kterého jízdního pruhu se máte před křižovatkou zařadit, abyste nepřejeli odbočku. I na těch nejsložitějších dálničních uzlech budete díky realistickému 3D znázornění křižovatky v klidu a bezpečí.
Ekotrasy
Pokud se po těchto palivově úsporných trasách vydáte, ušetříte peníze a snížíte svůj vliv na životní prostředí.
Trasy s více zastávkami
Potřebujete se zastavit na více místech? Všechny můžete naplánovat do jedné trasy a zjistit výsledný odhadovaný čas příjezdu. Aplikace TomTom vás bude při jízdě informovat o tom, jak se čas příjezdu změní v závislosti na délce trvání zastávek. Bez ohledu na to, kolik musíte zařídit věcí nebo vyzvednout kamarádů, nikdy nezmeškáte žádný velký zápas, koncert nebo party.Stahuj:
http://ulozto.cz/xvWLKxjS/eastern-europe-1-1-1-1144008-patched-apk

_________________
Galaxy S4
TomTom navigacia Lollipop-on-Verizon-Galaxy-S4
Losos
Losos
moderátors
moderátors

Poèet pøíspìvkù : 96
Points : 287
Reputation : 1
Join date : 27. 12. 13
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru