Samsung,telefony


Join the forum, it's quick and easy

Samsung,telefony
Samsung,telefony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Aplikace Jair Player : Music Rainbow
Správa paměti v Androidu Empty3rd December 2019, 03:40 pro ancolltoni123

» Aplikace 4shared hudba
Správa paměti v Androidu Empty3rd February 2019, 16:50 pro ancolltoni123

» Aplikace TubeMate YouTube Downloader HD
Správa paměti v Androidu Empty27th November 2018, 07:46 pro ounioun

» Google Play Hudba v České republice
Správa paměti v Androidu Empty30th July 2018, 12:32 pro mgancomi

» Aplikiace GPS navigace kamion
Správa paměti v Androidu Empty29th July 2018, 12:30 pro MIKEMON

» Aplikace blokování reklam (bez rootu) [1.2.2]
Správa paměti v Androidu Empty29th July 2018, 12:22 pro MIKEMON

» Samsung J5 Duos model SM-J500F/DS nejde zapnout wifi
Správa paměti v Androidu Empty29th July 2018, 12:21 pro MIKEMON

» Změna z Datacentra
Správa paměti v Androidu Empty29th July 2018, 12:19 pro MIKEMON

» Aplikace [APP] [GOOGLE PLAY BEST OF 2017 WINNER] Dnes Počasí - krásná předpověď počasí
Správa paměti v Androidu Empty31st March 2018, 19:39 pro MIKEMON

February 2024
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


Správa paměti v Androidu

Goto down

Správa paměti v Androidu Empty Správa paměti v Androidu

Příspěvek pro MIKEMON 26th May 2014, 16:46

Správa paměti v Androidu
Android je software stack pro mobilní zařízení, který obsahuje operační systém, middleware a klíčové aplikace. Android SDK poskytuje nástroje a rozhraní API,je třeba tím začít vývoj aplikací na platformě Android s využitím programovacího jazyka Java.

Android je Linux na bázi OS s jádrem x.x,a umí zvládnout většinu úkolů docela dobře. To používá nativní open source knihovny jazyka C, které, jsou poháněné linuxem. Všechny základní OS operace, jako je I / O, správu paměti, a tak dále, jsou zpracovány nativním příkazem-do linuxového jádra.

Procesy a správa paměti Androidu je trochu neobvyklá. Stejně jako Java a. NET, Android používá svůj vlastní čas běhu a virtuální stroj pro správu paměti aplikace. Na rozdíl od jednoho z těchto rámců, Android a jeho doba chodu také řídí proces ukončení. Android zajišťuje,aby aplikace reagovaly zastavením a zabíjením,a to pro potřebné procesy uvolnit prostředky pro vyšší prioritu aplikací.

Každá Android aplikace běží v samostatném procesu v rámci své vlastní Dalvik například, veškerou odpovědnost za paměť a řízení procesů na Android běhu, který staví a zabije procesy nezbytné k řízení zdrojů.

Dalvik a Android doba chodu sedí na vrcholu linuxového jádra, který zpracovává interakci hardwaru na své úrovni, včetně ovladačů a správě paměti, zatímco sada rozhraní API umožňuje přístup ke všem v rámci vloženým službám, funkcí a hardware.

Dalvik Virtual Machine, Dalvik je registr založený na virtuálním stroji, který byl optimalizován tak, aby zajistil, že na zařízení lze spustit více instancí efektivně. Opírá se o linuxové jádro pro řezání závitů a správu paměti na nízké úrovni.
Dalvik VM používá základní linuxové jádro daného zařízení na zpracování funkcí low-level, včetně bezpečnosti, řezání závitů a procesů a správu paměti.

Všechny Android hardware a systémové služby a jejich přístup je řízen pomocí Dalvik jako střední vrstva. Pomocí VM hostit spuštění aplikací, vývojáři mají abstraktní vrstvu, která zajišťuje, že se nikdy nebudete muset starat o konkrétní hardwarovou implementaci.
Dalvik VM spustí Dalvikem spustitelné soubory, formát optimalizovaný pro zajištění minimální paměťový noha-print. K . dex spustitelné soubory jsou vytvořeny transformací jazyka Java, zkompilované třídy pomocí nástrojů dodaných v rámci SDK.

Pořadí, ve kterém jsou procesy zabity, na vrácení prostředků je určeno na priority hostovaných aplikací. Prioritou, žádost je rovna jeho nejvyšší prioritou složky.

Tam, kde mají dvě žádosti na stejnou prioritu, bude proces, který byl s nižší prioritou nejdelší být zabit jako první. Prioritu procesu je rovněž ovlivněna meziprocesovou závislostí; pokud aplikace má závislost na služby nebo obsah Poskytovatele dodaných druhé aplikace, sekundární aplikace bude mít přinejmenším stejně vysokou prioritu jako aplikace, kterou podporuje.

Všechny Android aplikace zůstanou v chodu a v paměti, dokud systém potřebuje své zdroje pro jiné aplikace.

Aktivní procesy Aktivní (v popředí) procesy jsou ty hostování aplikací s komponenty v interakci s uživatelem. Jedná se o procesy Android se snaží, aby reagovaly tím, rekultivace zdrojů. Tam jsou obecně velmi málo z těchto procesů, a budou zabiti pouze jako poslední možnost.

Viditelné procesy viditelné, ale neaktivní procesy jsou ty, hosting "viditelných" aktivit. Jak již název napovídá, viditelné Aktivity jsou viditelné, ale nejsou v popředí, nebo reagují na uživatelské události. To se stane, když je aktivní pouze částečně zakryta (non-full-screen nebo transparentní aktivity). Tam jsou obecně velmi málo viditelné procesy, a oni budou zabiti jen v extrémních případech umožnit aktivním procesům pokračovat.

Service Procesy Procesy webhostingové služby, které již byly zahájeny. Služby podpořit pokračující zpracování, které by mělo pokračovat bez viditelného rozhraní. Vzhledem k tomu, Služby neinteragují přímo s uživatelem, obdrží o něco nižší prioritu než viditelné aktivity. Oni jsou stále považovány popředí procesy a nebude zabit, pokud jsou potřebné zdroje pro aktivní nebo viditelné procesy.

Pozadí Procesy Procesy hosting Aktivity, které nejsou viditelné, a které nemají žádné služby, které již byly zahájeny, jsou považovány za procesy na pozadí. Tam bude obecně velké množství na pozadí procesů, které Android zabije pomocí last vidět-first-zabil Pat-návod, získat prostředky na popředí procesů.

Prázdné procesy zlepšit celkový výkon systému, Android často zachovává aplikace v paměti poté, co dosáhly konce své životnosti. Android udržuje cache pro zlepšení času start-up aplikací, když jsou re-zahajoval. Tyto procesy jsou rou-tinely zabil, jak je požadováno.

Jak efektivně využít paměť
Android spravuje otevřené aplikace, které jsou spuštěny na pozadí, takže oficiálně byste se neměli starat o to. To znamená, že se zavře aplikace, kdy systém potřebuje více paměti. Nicméně, většina android uživatelů, nejsou s tím, jak to dělá své věci velmi spokojeni, protože někdy to ponechává příliš mnoho běžících procesů, které způsobí netečnost "v každodenním výkonu. Můžeme použít pokročilé správce Task Killer / úkolu a ten dělá svou práci velmi dobře.
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru