Samsung,telefony


Join the forum, it's quick and easy

Samsung,telefony
Samsung,telefony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Aplikace Jair Player : Music Rainbow
[ROM] [KVT49L] [OmniROM] [Linaro 4.8.3] [Stabilní] [Flexible] [Výborný] [17/05/14] ArchiDroid v2.4.5 | síla ve Vašich rukou Empty3rd December 2019, 03:40 pro ancolltoni123

» Aplikace 4shared hudba
[ROM] [KVT49L] [OmniROM] [Linaro 4.8.3] [Stabilní] [Flexible] [Výborný] [17/05/14] ArchiDroid v2.4.5 | síla ve Vašich rukou Empty3rd February 2019, 16:50 pro ancolltoni123

» Aplikace TubeMate YouTube Downloader HD
[ROM] [KVT49L] [OmniROM] [Linaro 4.8.3] [Stabilní] [Flexible] [Výborný] [17/05/14] ArchiDroid v2.4.5 | síla ve Vašich rukou Empty27th November 2018, 07:46 pro ounioun

» Google Play Hudba v České republice
[ROM] [KVT49L] [OmniROM] [Linaro 4.8.3] [Stabilní] [Flexible] [Výborný] [17/05/14] ArchiDroid v2.4.5 | síla ve Vašich rukou Empty30th July 2018, 12:32 pro mgancomi

» Aplikiace GPS navigace kamion
[ROM] [KVT49L] [OmniROM] [Linaro 4.8.3] [Stabilní] [Flexible] [Výborný] [17/05/14] ArchiDroid v2.4.5 | síla ve Vašich rukou Empty29th July 2018, 12:30 pro MIKEMON

» Aplikace blokování reklam (bez rootu) [1.2.2]
[ROM] [KVT49L] [OmniROM] [Linaro 4.8.3] [Stabilní] [Flexible] [Výborný] [17/05/14] ArchiDroid v2.4.5 | síla ve Vašich rukou Empty29th July 2018, 12:22 pro MIKEMON

» Samsung J5 Duos model SM-J500F/DS nejde zapnout wifi
[ROM] [KVT49L] [OmniROM] [Linaro 4.8.3] [Stabilní] [Flexible] [Výborný] [17/05/14] ArchiDroid v2.4.5 | síla ve Vašich rukou Empty29th July 2018, 12:21 pro MIKEMON

» Změna z Datacentra
[ROM] [KVT49L] [OmniROM] [Linaro 4.8.3] [Stabilní] [Flexible] [Výborný] [17/05/14] ArchiDroid v2.4.5 | síla ve Vašich rukou Empty29th July 2018, 12:19 pro MIKEMON

» Aplikace [APP] [GOOGLE PLAY BEST OF 2017 WINNER] Dnes Počasí - krásná předpověď počasí
[ROM] [KVT49L] [OmniROM] [Linaro 4.8.3] [Stabilní] [Flexible] [Výborný] [17/05/14] ArchiDroid v2.4.5 | síla ve Vašich rukou Empty31st March 2018, 19:39 pro MIKEMON

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


[ROM] [KVT49L] [OmniROM] [Linaro 4.8.3] [Stabilní] [Flexible] [Výborný] [17/05/14] ArchiDroid v2.4.5 | síla ve Vašich rukou

Goto down

[ROM] [KVT49L] [OmniROM] [Linaro 4.8.3] [Stabilní] [Flexible] [Výborný] [17/05/14] ArchiDroid v2.4.5 | síla ve Vašich rukou Empty [ROM] [KVT49L] [OmniROM] [Linaro 4.8.3] [Stabilní] [Flexible] [Výborný] [17/05/14] ArchiDroid v2.4.5 | síla ve Vašich rukou

Příspěvek pro MIKEMON 8th June 2014, 14:32

[ROM] [KVT49L] [OmniROM] [Linaro 4.8.3] [Stabilní] [Flexible] [Výborný] [17/05/14] ArchiDroid v2.4.5 | síla ve Vašich rukou ArchiDroid2_L
[ROM] [KVT49L] [OmniROM] [Linaro 4.8.3] [Stabilní] [Flexible] [Výborný] [17/05/14] ArchiDroid v2.4.5 | síla ve Vašich rukou Archidroid2_preview

Clean | Stabilní | Flexibilní | Optimalizováno | Excellent
- [!] Realizováno ArchiDroid Hardswap
# ArchiDroid Hardswap umožňuje obchodovat rychlost flash paměť a životnost pro více paměti. Tato volba vytvoří speciální odkládací soubor na požadované místo a nechte Android jej použít pro další paměť
# Každý kus pomocných výsledků paměťových v malém poklesu I / O rychlost. Vezměte prosím na vědomí, že použití hardswap může výrazně snížit životnost flash paměť

- Přidána "Předchozí Preset Expert" se aroma. To vám umožní načíst předchozí předvolbu a přizpůsobit jej, i když to neprojde kontrola integrity
- Přezkum Kód adflash užitkových, POSIX standard oprav, Různé vylepšení a čištění
- Opravena adflash nezobrazuje seznam změn správně, díky @ oaid
- Aktualizováno ArchiDroid kapsy Debianu 17. květnem (budete muset použít adlinux přestavět)
- Aktualizováno Linaro toolchain denní snímek od 16. května
- Aktualizováno PA GAPPS 17. květnem
- Aktualizováno Boeffla kernel 2.3-beta3
- Aktualizované předvoleb Boeffla
- Aktualizováno Agni kernel bodu 2.7.8
- Aktualizováno Titanium Backup na 6.1.5.6
- Aktualizováno Greenify na 2,3
- Aktualizováno Xposed na 2.6
- Aktualizované App Nastavení až 1.9
- Aktualizováno XPrivacy do 2.0.24

Download zde:
http://forum.xda-developers.com/devdb/project/?id=349#downloads
https://mega.co.nz/#!fFYHUCqR!3LDbSo_s5uEMx9IEAb_-gqA_5JqhTZfUl1jsU8VzmQw

Si můžete přečíst zde podrobné informace o všech ArchiDroid složky. Je to masivní stěna textu, takže jsem jen bude seznam základních funkcí, aniž by popisovat je.
Ty byly napsány od nuly, jsou zcela jedinečné a nenajdete přesně stejný implementaci v jiném ROM.

ArchiDroid-Unikátní vlastnosti:
- ArchiDroid je AROMA Installer
- ArchiDroid Pocket Debian
- ArchiDroid je Flasher
- ArchiDroid je RunOnce
- ArchiDroid v Init
- ArchiDroid je Backend Control
- ArchiDroid tvarovka těkavých Entropy Gathering a rozšíření Daemon (Haveged)
- ArchiDroid Fast Random Number Generator (Frandom)
- ArchiDroid je Adblock (dnsmasq / DNRD, dnsproxy2, pixelserv)
- ArchiDroid v nucené aktualizace

Kromě toho, zde, na straně úvěrů, můžete najít všechny projekty třetích stran, které byly provedeny do ArchiDroid. Kromě toho, že je to jen na vás, rozhodnout, zda chcete nainstalovat něco, nebo ne.

ArchiDroid se zaměřuje na flexibilitu a uživatelské volby.
Pokud hledáte pro nejrychlejší ROM, zvolte ArchiDroid.
Pokud hledáte pro většinu šetřící baterie ROM, vyberte ArchiDroid
Pokud hledáte špičkových funkcí, zvolte ArchiDroid
Pokud hledáte nejvíce flexibilní rom byl kdy vytvořen, rozhodně zvolte ArchiDroid

ArchiDroid přizpůsobí vašim potřebám. Můžete dělat to, co chcete. S partou předvoleb režimů a otázek, můžete si vytvořit svůj ArchiDroid chovat. Podívejte se sami sebe, proč ArchiDroid je TOP 1 ROM pro Galaxy S3, v závislosti na počtu následovníků, ceny, recenze a stahování počítat. Podívejte se na recenze, podívejte se na video recenze, dělat, co chcete, ArchiDroid se ukázal být jedním z nejlepších ROM pro Galaxy S3, jaký byl kdy vytvořen.

Zkuste ArchiDroid jednou, a nikdy ohlédnout. Mohu vás ujistit.

ArchiDroid není jen rom. Není to jen pečené android s aplikacemi třetích stran, úprav a vylepšení. ArchiDroid je univerzální backend, který zlepšuje rom mnoho vestavěných funkcí.
Dovolte mi, abych vám vyprávět příběh. V rozvojovém první verzi ArchiDroid 2.0 jsem zažil mnoho problémů, které nebyly tak snadné vyřešit. Za prvé - apps dat. Věřte mi nebo ne, ale nelze jednoduše extrahovat data, vložte jej do / data / data po instalaci a doufám, že to funguje. Android bude detekovat takovou injekci, zpráva nekonzistentní dat a otřete vše připojené na to. Dobře, takže ... Jak bych měl byste poskytnout svým boeffla předvolby? CoolTool nastavení? STweaks profil? Pokud jsem dal svá data během bliká, to si otřel. Pokud jsem dal moje data a popírají otřením pak Android bude hlásit v rozporu dat k uživateli a pracovat nestabilní. Ano chlapi, to je nemožné, aby tak neprodleně trik nebo bez rekompilace celou rom.

Nebudu vám vyprávět celý příběh, protože jste pravděpodobně nechcete slyšet o ArchiDroid vývoje. Já ti prostě říct, že jsem překonat mnoho problémů, prostě proto, že to, co se mi líbí, a líbí se mi, co mám dělat. Po bezpočtu hodin, můžu konečně poskytnout vám s ROM, který je nejlepší. Proč je nejlepší? Protože jsem zlepšení základny, a já nebudu dělat žádné kompromisy.





[ROM] [KVT49L] [OmniROM] [Linaro 4.8.3] [Stabilní] [Flexible] [Výborný] [17/05/14] ArchiDroid v2.4.5 | síla ve Vašich rukou Archidroid2_user
[ROM] [KVT49L] [OmniROM] [Linaro 4.8.3] [Stabilní] [Flexible] [Výborný] [17/05/14] ArchiDroid v2.4.5 | síla ve Vašich rukou Archidroid2_user3

vlákno xda zde:
http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/rom-archidroid-v2-3-3-power-hands-t2354859
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru