Samsung,telefony


Join the forum, it's quick and easy

Samsung,telefony
Samsung,telefony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


Android Memory Management a jeho účinky na multi-tasking

Goto down

Android Memory Management a jeho účinky na multi-tasking Empty Android Memory Management a jeho účinky na multi-tasking

Příspěvek pro MIKEMON 31st July 2014, 19:43

Většina z vás musí nebo měla by vědět, co je Multi-tasking a vše kolem.Zde článek,kde se dostanete dovnitř mechaniky Multi-taskingu a dá vám více. Umožňuje vám začít, základní definice:

Multi-tasking je schopnost spouštět různé programy / aplikace/ současně takovým způsobem, že uživatel může přepínat mezi těmito programy / aplikace dle libosti, aniž by některý z procesů byl ukončen a zabit.

Všichni jste musel slyšet, že různá zařízení mají různé multi-tasking schopnosti. A někdy dokonce i různé přístroje mají různé multi-tasking schopnosti. Přemýšlel jste někdy proč? No to je prostě proto, že multi-tasking je přímo závislí na RAM přístroje. Je souběžný na množství paměti RAM, využití RAM, jakož i řízení využití RAM.

Vzhledem k tomu že, Android je systém Linux, má vestavěný Task Killer pojmenovaný jako LowMemoryKiller (LMK) . LMK dohlíží na využití RAM všech aplikací v reálném čase, a když systém má příliš velkou spotřebu RAM, LMK začne zabíjet aplikace a uvolní RAM,k více volné paměti. Ale tak, jak to dělá je definován, pomocí různých sad skupin a hodnot, ale v běžných podmínkách,nejde měnit tyto priority, jen je rozdíl,/při rootu a aplikaci/ že tyto priority jsou více než jednoduché změnit.

LMK rozlišuje aplikace tím,/jsou řazeny do kategorií/ které aplikace budou zabity jako první,vždy závisí na kategorii, do které spadá a minimální velikost paměti z této kategorie.
Android Memory Management a jeho účinky na multi-tasking Lmk1

Předpokládejme, že existuje m aplikace, která běží, LMK rozděluje všechny aplikace do 6 kategorií (z paměťových skupin).
vše v klesající prioritě


1. popředí aplikace - aplikace, které jsou v současné době vidět na obrazovce. To zahrnuje také systém a telefon.

2.Visible/viditelné/ aplikace - aplikace, která je viditelná pro uživatele, ale ne ve frontě, pravděpodobně z důvodu transparentnosti,není na display atd.

3. Sekundární server. - Jedná se o aplikace a služby běžící na pozadí, obsahuje launcher, UI atd.

. 4. Skryté aplikace - aplikace, které nejsou viditelné, ale stále běží na pozadí.

5 Poskytovatel obsahu -. Procesy, které poskytují obsah pro ostatní, příklady - Kontakty, kalendář atd.

. 6. Prázdné aplikace - Aplikace, které jsou v podstatě v pohotovostním režimu a nedělají žádnou práci. Mohou být vypnuty.

Všechny tyto kategorie mají prioritu paměti hodnotu Minfree. Kdykoliv volná / Dostupná paměť systému (x) dostane méně, než je některá z hodnot minfree, pak LMK začne zabíjet aplikace, které spadají do kategorie, jejíž minfree prahová hodnota je větší než dostupná pamět podle priorit seskupení. Například - pokud X je menší než paměť 2, pak LMK začne zabíjet aplikace v kategorii 2 do volné paměti. Je zřejmé, že pokud je k dispozici paměť menší než hodnoty minfree více než v 1 kategorii, pak LMK zabíjí aplikace v kategorii, která má jako první nejnižší prioritu, aby se uvolnila paměť.

Tak, to je jak Android spravuje svou pamět, a jak to ovlivňuje multi-tasking schopnosti Androidu. Jak jste jistě již pochopili, že správce vestavěné paměti (LMK) zabije aplikaci určité kategorie pouze tehdy, pokud je k dispozici méně paměti než minfree hodnoty dané kategorie. Pokud je hodnota minfree větší, pak aplikace v rámci této kategorie budou zabity rychleji což znamená špatný multi-tasking, zatímco v případě, že hodnota minfree je malá, aplikace nebude zabita na delší dobu z doby, dokud je k dispozici paměť menší než malé minfree hodnoty, což vede k lepšímu multi-taskingu. Jako výchozí hodnoty minfree je nepřímo úměrná prioritě kategorie, tj. Minfree hodnotu nových znalostí aplikací <Viditelné Aplikace <sekundární servery <Skryté Aplikace <poskytovatelé obsahu <Prázdné aplikace.

A teď, pokud chcete změnit multitasking schopnosti funkce přístroje, vše, co potřebujete udělat, je najít aplikaci, jako je Auto-Memory Manager a vyladit hodnoty minfree z kategorií, které chcete. Doufám, že to pomohlo a hodně štěstí pro zařízení multitasking Boss!

zdroj:
http://ajqi.com/android-memory-management-and-its-effects-on-multi-tasking/

_________________
MIKEMON_lite_v9
Boeffla_kernel_test_maker
Android Memory Management a jeho účinky na multi-tasking Unbenanntx5fbs
G9355F,S7 EDGE stock_7.0_N
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 49
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru