Samsung,telefony


Join the forum, it's quick and easy

Samsung,telefony
Samsung,telefony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
January 2023
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


Hangouts vs Skype: máme nového VoIP mistra?

Goto down

Hangouts vs Skype: máme nového VoIP mistra? Empty Hangouts vs Skype: máme nového VoIP mistra?

Příspěvek pro MIKEMON 14th September 2014, 16:36

Skype byl vždy nejpoužívanější. To ale neposkytuje výsledky, které vždy chcete, pokud jde o kvalitu hovoru a počet snímků za sekundu, ale je to součástí webu a Android zkušenosti, kdy jste jej použil a skoro každý vyzkoušel. S nejnovější aktualizací Hangouts přináší nám plnou podporu příchozích a odchozích hovorů, funkce pro Google one-stop-komunikace-shop, který je již ve videohovorech, SMS, MMS a podpora pro rychlé zasílání zpráv, je třeba si položit otázku: máme nyní nového krále v prostoru VoIP? Zde je naše Hangouts vs Skype srovnání.

Hangouts vs Skype: máme nového VoIP mistra? AndroidPIT-Hangouts-Skype-logos

Setkání/Hangouts/ vs Skype: rozhraní:

Setkání, má nyní nové téma, návrh materiálů. Skype je stále svým svěžím rozhraním už před rokem. Setkání, je zelený stroj, zatímco Skype, je velký modrý. Podívejte se na následující screenshoty a rozhodnout, kterému z nich dáte přednost:
Hangouts vs Skype: máme nového VoIP mistra? AndroidPIT-Hangouts-interface-1

Obě aplikace jsou založeny na kartách, ale hospůdky, nabízí tři záložky pro kontakty, chaty a komunikátor swipeable s navigační zásuvkou na levé straně, Skype má tři záložky pro chaty, oblíbené a kontakty s číselníkem zástupce v dolní části. Nové chaty na setkáních jsou vytvořeny pomocí ikony + v pravém horním rohu, a Skype používá bublinu ve spodním řádku. V obou aplikacích, videohovory a pravidelné hovory mohou být obslouženy z profilu stránek u jednotlivých kontaktů.

Hangouts vs Skype: máme nového VoIP mistra? AndroidPIT-Skype-interface

Setkání vs Skype: funkce

Pokud nainstalujete nové hospůdky Dialer spolu s Hangouts, budete mít instant messaging, SMS a MMS, videohovory na Setkání kontakty, telefonní volání komukoliv (včetně volání zdarma v USA a Kanadě) a Google Voice integrace s nízkou sazbou mezinárodního volání! . Skype nabízí instant messaging, video volání pro uživatele Skype a telefonování komukoli s nízkými mezinárodními ceny.
Hangouts vs Skype: máme nového VoIP mistra? AndroidPIT-Skype-Hangouts-attachments

Setkání, Umožňuje připojit fotografie a lokalizační údaje na vašich Hangoutech, ale Skype vám umožní plný rozsah připojení souborů, fotografie nebo video zprávy chatu. Pokud máte hospůdky povoleno jako výchozí SMS aplikace můžete přepínat mezi odesíláním zpráv buď jako rychlé zprávy nebo poslána jako SMS. Obě aplikace nabízejí bezplatné skupinové videohovory až pro 10 účastníků a obě služby mohou být použity současně na webu a na Androidu.
Hangouts vs Skype: máme nového VoIP mistra? AndroidPIT-Skype-Hangouts-chats-1

Setkání vs Skype: Porovnání kvality

Skype je notoricky nerovnoměrný, pokud jde o kvalitu videohovoru s hrozným,, frame rate,, zpomalení, zamrzne, vypadnout a pixelation, vše je běžnou součástí praxe Skype. Věci se zlepšily v nedávné době, a pokud máte dobrou Wi-Fi, nebo datové připojení, mnoho z těchto otázek by tě obtěžovalo, ale špatná kvalita Videohovoru je trvalý problém VoIP. Hangout se nedostane ven bez úhony a to buď, jak uvidíte dále.

Udělal jsem nějaké rychlé testy,a další zkoušky na téže Wi-Fi připojení s mým dobrým přítelem a kolegou Loie Favre. Samozřejmě, že síla vaší Wi-Fi sítě a kvalita konkrétního připojení by mohlo představovat poněkud odlišné výsledky, ale tady je to, co my, když jsme porovnávali Skype a Hangouts jeden po druhém.
Hangouts vs Skype: máme nového VoIP mistra? AndroidPIT-Skype-Hangouts-video-quality-bad

Setkání vs Skype: Kvalita videa

Kvalita videa v Hangouts má tendenci být pixelated a nerovnoměrná na začátku a pak se vyhlazují a urychlují se po krátkou dobu. Skype Video začal dobře (ale ne dokonale), ale jako vždy, byl náchylný na nejrůznější podivnosti v náhodných časech, včetně audio glitching, Jumpy snímkové frekvence a staré dobré robota hlasem. Podívejte se výše v prvních několika sekundách kvalitu obrazu.

Kvalita zvuku Skype na videohovorech byl docela zkreslený a měl spoustu podivných, vysoko posazených a pískacích zvukových artefaktů. Ve videohovorech, hospůdky zněly lépe k mému uchu. Tady je další snímek z každého videohovoru a obraz se usadil trochu. Tak nějak jsem raději kvalitu obrazu hospůdky a skutečnost své vlastní video obrazu je mnohem méně rušivé, ale Skype dává trochu více života k tématu, pokud jde o barvy. Vy rozhodnete, který z nich si myslíte, že je lepší.
Hangouts vs Skype: máme nového VoIP mistra? AndroidPIT-Skype-Hangouts-video-quality-good

Setkání vs Skype: kvalita hovoru

U Wi-Fi telefonních hovorů, Setkání/Hangouts/ odpověděl na Loie mobilu s videem a na hlasitý telefon, který je zřetelně zvláštní, zejména v případě, že je zcela nevhodné pro prostředí, ve kterém hovor přijmete. Zatímco Loie mohl vypnout video na jejím konci nemohla vypnout hlasitý odposlech. Snažili jsme se tento několikrát a dostali stejný výsledek.

Skype odpověděl tak, jak byste očekávali. V našem malém testu, Skype měl lepší kvalitu zvuku při Wi-Fi telefonních hovorech, zatímco hospůdky měly trochu obecného šumu na pozadí: opak zkušenosti s videohovory. Pokud jde o placené hovory,tak to všechno znělo stejné. V závislosti na tom, co máte v plánu!!! používat Hangouts nebo Skype pro větší - normální hovory nebo videohovory - pak budete chtít, si vybrát službu založenou na nejlepší kvalitě zvuku nebo obrazu pro váš konkrétní případ použití. Opět platí, že vaše osobní zkušenost se může lišit v porovnání s našimi.
Hangouts vs Skype: máme nového VoIP mistra? AndroidPIT-Skype-Hangouts-incoming-call

Setkání vs Skype: ceny volání

Call ceny jsou závislé na tom, kde voláte. Podívejte se na ceny volání na setkáních a nákladů na volání Skype a vyvodit vlastní závěry.
https://www.google.com/voice/b/0/rates?hl=en&p=hangout

http://go.redirectingat.com/?id=36706X955324&site=androidpit.com&xs=1&isjs=1&url=http%3A%2F%2Fwww.skype.com%2Fen%2Frates%2F&xguid=5a6eae0ced9c17bc843bc71d2954a330&xcreo=0&xed=0&sref=http%3A%2F%2Fwww.androidpit.com%2Fhangouts-vs-skype&pref=http%3A%2F%2Fwww.androidpit.com%2F&xtz=-120
Setkání vs Skype: verdikt

Nechci říct, která app.je lepší. Můžete mít dlouhou a krásnou historii Skype, zatímco můj byl asi tak kusé jako videohovory udělám s ním. Tak snad jsem podvědomě hledal alternativu, ale líbí se mi integrace Google Setkání 'dávám přednost videohovorům a kvalitě a jsem rád, že můžu mít všechny své SMS, MMS a zprávy chatu na jednom místě, spolu s videohovory a telefonu volání.

Skype je stále moje volba pro mezinárodní hovory i když, ačkoli to je ještě brzy na setkáních na tomto poli, a já jsem byl více zaujatý připojení volání na Skype při vytváření standardních volání. Stejně jako u všech bezplatných aplikací, to není na škodu,to vyzkoušet obě dvě a uvidíte, která z nich vám vyhovuje lépe.

zdroj:
http://www.androidpit.com/hangouts-vs-skype
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 50
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru