Samsung,telefony


Join the forum, it's quick and easy

Samsung,telefony
Samsung,telefony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
May 2022
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


Wakelocks a použití

Goto down

Wakelocks a použití Empty Wakelocks a použití

Příspěvek pro MIKEMON 19th October 2014, 14:15

Wakelocks
Android Wakelocks

XDA fórum člena Chamonix,který vytvořil perfektní aplikaci,která pomůže vypátrat a eliminovat příčiny nadměrného odpadu a vybití baterie. Použití nelegálních APIcalls na BatteryInfo služby. BetterBatteryStats
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2833068&d=1404510527
je schopen sledovat proces statistiky, využití sítě a wakelock statistiky na vašem Androidu 2.2- nebo vyšším

Statistiky Wakelocks jsou dobré ukazatele, pokud úroveň nabití baterie je vysoká, když je telefon vypnutý, a měl by spát. Android Froyo za předpokladu, historie baterie na díly a BetterBatteryStats [APP] dodává historii baterie zpět do perníku. Dobré místo, kde začít, je odpojit telefon a vypnout obrazovku na několik hodin. Pak se podívejte na Better Battery Stats ", protože unplugged"/odpojená/ a uvidíte, které aplikace / procesy/ brání telefonu jít do režimu spánku. Nepoužívejte projít celý seznam, zkontrolujte top1-2 první iteraci, dokud nejsou k dispozici žádné hodnoty.

1 / Restartujte telefon

2 / Nech ho v pohotovostním režimu po dobu nejméně jedné hodiny (2 hodiny by bylo lepší)

3 / Po této době otevřit BetterBatteryStats a nechte "proces běžet.

Pak uvidíte, co bylo příčinou probuzení a které procesy běží na zařízení.

Také, je alternativa aplikace s názvem "Wakelock detektor", který je vhodný pro uživatele, kteří nejsou tech. To má jednoduché aplikace Outlook, který seskupuje všechny wakelocks podle jejich názvu app. Můžete si vybrat buď vidět wakelocks CPU nebo wakelocks obrazovky taky
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.uzumapps.wakelockdetector
Tato wiki uvádí některé wakelocks s odkazy na další informace a doporučení o tom, jak snížit počet wakelocks a tím snížit spotřebu baterie, pokud je telefon vypnutý, a měl by spát.

Vedoucí aktivity je proces systému a stará se o procesy, včetně úkolů, které jste v nedávné době začaly, běžící procesy, nebo ty, které mohou být v poloze na "chyby".

Pokud jste nebyli na používání vašeho zařízení na chvíli a pak tato činnost bude velmi nízká. Pokud však jste se otevřeli spoustu aplikací před zapnutím obrazovky vypnout, pak tato činnost bude aktivní po dobu před vstupem skutečný hluboký spánek.

Vedoucí aktivity je normální. Pokud ho zastavíte telefon nebude fungovat. Chcete-li snížit to je "stopa" ovšem nejprve ukončete aplikace, které již nepotřebujete před vypnutím obrazovky. Tím mám na mysli stisknutím šipku zpět k jejich opuštění, než stisknete tlačítko Domů pro návrat na úvodní obrazovce - a nechat je spuštěné na pozadí.

Jen znovu opakujeme na stisknutí tlačítka Zpět opustit aplikace a proč pomáhá snížit wakelocks. To souvisí s životním cyklem o činnosti (žargon pro Windows). Můžete vidět onPause je důležitý přechod, protože je to přechod, kde je trvalý stav, je možné uložit (například do databáze). Stisknutím tlačítka zpět na činnost volá onPause, což znamená, android lze odstranit aplikaci bez režie dělá I / O a související sběr odpadků později, jak to dělá, že hned.

Alarm manažer
Alarm Manager řídí záměry které se spouští v určitých časech. Alarm Manager má málo co do činění s budíky. To se vztahuje k Android držení proces ve stavu, dokud je ho potřeba znovu nebo ukončit až na doraz.

Citace:

Tato třída poskytuje přístup k systému alarmu služeb. To vám umožní naplánovat,které vaše aplikace budou běžet na nějakém místě v budoucnosti. Když se spustí alarm, Intent, která byla zapsána pro něj vysílá ho systém, automatické spuštění cílové aplikace, pokud již není spuštěna. Registrované alarmy jsou zachovány, když je zařízení v režimu spánku (a volitelně probudí zařízení až když zhasnou v té době), ale budou vymazány, pokud je vypnutý a restartován. ... Alarm manažer má CPU probuzení zámek tak dlouho, jak metoda alarmu přijímače onReceive () je provádění.

Ujistěte se, že výstupní aplikace, které již nechcete pomocí tlačítka zpět před instalací zařízení do režimu spánku. Nepoužívejte tlačítko Home pro ukončení app.

RILJ
Dialer RILJ je uživatelská aplikace protějšek RIL (radio lib rozhraní). RILJ zpracovává bez ohledu na telefon a je třeba říci, nebo si z RIL = telefonu, například volby.
Android je Radio Interface Layer (RIL) poskytuje abstraktní vrstvu mezi Android telefonních služeb ( android.telephony ) a rozhlasové hardware. RIL rádio agnostik, a obsahuje podporu pro Globální systém pro mobilní komunikace (GSM), na bázi rádií.

Níže uvedený diagram znázorňuje RIL v souvislosti Android Telefonní systémové architektury.
Wakelocks a použití Telephony

Pevné prvky představují Android bloky a přerušované prvky představují partnerské specifických bloků.
RIL se skládá ze dvou základních složek:

RIL Daemon : RIL démon inicializuje dodavatele RIL, zpracovává veškerou komunikaci z Android telefonních služeb, a odešle volání dodavateli RIL jako vyžádané příkazů.
Prodávající RIL : radio-specifické Prodejce RIL z ril.h , která zpracovává veškerou komunikaci s rádiem hardware a odešle volání RIL Daemon ( RILD ) prostřednictvím nevyžádaných příkazů.
http://www.kandroid.org/online-pdk/guide/telephony.html
http://developer.android.com/reference/android/app/ActivityManager.html

_________________
MIKEMON_lite_v9
Boeffla_kernel_test_maker
Wakelocks a použití Unbenanntx5fbs
G9355F,S7 EDGE stock_7.0_N
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 50
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru