Samsung,telefony


Join the forum, it's quick and easy

Samsung,telefony
Samsung,telefony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Aplikace Jair Player : Music Rainbow
 [XPOSED] Xposed Media Scanner Optimizer Empty3rd December 2019, 03:40 pro ancolltoni123

» Aplikace 4shared hudba
 [XPOSED] Xposed Media Scanner Optimizer Empty3rd February 2019, 16:50 pro ancolltoni123

» Aplikace TubeMate YouTube Downloader HD
 [XPOSED] Xposed Media Scanner Optimizer Empty27th November 2018, 07:46 pro ounioun

» Google Play Hudba v České republice
 [XPOSED] Xposed Media Scanner Optimizer Empty30th July 2018, 12:32 pro mgancomi

» Aplikiace GPS navigace kamion
 [XPOSED] Xposed Media Scanner Optimizer Empty29th July 2018, 12:30 pro MIKEMON

» Aplikace blokování reklam (bez rootu) [1.2.2]
 [XPOSED] Xposed Media Scanner Optimizer Empty29th July 2018, 12:22 pro MIKEMON

» Samsung J5 Duos model SM-J500F/DS nejde zapnout wifi
 [XPOSED] Xposed Media Scanner Optimizer Empty29th July 2018, 12:21 pro MIKEMON

» Změna z Datacentra
 [XPOSED] Xposed Media Scanner Optimizer Empty29th July 2018, 12:19 pro MIKEMON

» Aplikace [APP] [GOOGLE PLAY BEST OF 2017 WINNER] Dnes Počasí - krásná předpověď počasí
 [XPOSED] Xposed Media Scanner Optimizer Empty31st March 2018, 19:39 pro MIKEMON

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


[XPOSED] Xposed Media Scanner Optimizer

Goto down

 [XPOSED] Xposed Media Scanner Optimizer Empty [XPOSED] Xposed Media Scanner Optimizer

Příspěvek pro MIKEMON 18th November 2014, 21:09

[XPOSED] Xposed Media Scanner Optimizer

Dovolte mi, abych vám představil svou novou Xposed modul. To vám umožní přizpůsobit způsob, jakým média skener pracuje na Android.
To řeší několik problémů, které mám s mediálním skenerem. Jak Xposed modulu vývojář je potřeba restart zařízení poměrně často. Média skener běží na každém restartu a jíst hodně baterii zařízení zůstane vzhůru, zatímco skener běží a dělá spoustu I / O.
Za nedodržení vývojáře Xposed Media Scanner Optimizer také poskytuje užitečné funkce. Nejprve mi dovolte vysvětlit, jak média skener pracuje na Android. Pokaždé, když se přístroj bootet to běží a kontroluje všechny svazky / skladování. V závislosti na velikosti úložiště k dispozici na zařízení a SD karty a počtu souborů, to obvykle trvá 5 až 20 minut. Pro každý soubor a adresář zjistí, že vytvoří záznam v tzv Android Media Store. Pro speciální typy souborů, jako jsou obrázky, videa a hudební soubory, ale také vyhledává metadaty EXIF informací pro obrázky a MP3 tagů hudebních souborů. Aplikace mohou dotaz Store Media najít konkrétní soubory základny na typ souboru nebo metadata. Dobře známé aplikace, které to mají galerie a hudební přehrávač. Další aplikace může tak učinit. Média skener pracuje jako služba na pozadí a není viditelný pro uživatele. Xposed Media Scanner Optimizer obsahuje následující vylepšení k mediální skeneru:

Služba může být spuštěn jako popředí služby, které umožňuje uživateli vidět, kdy a jak dlouho to běží. Foregound služby jsou viditelné pro uživatele prostřednictvím oznámení.
Po dokončení skenování podrobnosti o tom, jak dlouho každém testu se zobrazí pomocí oznámení.
Skener lze spustit v režimu, kdy bude skenován pouze konkrétní adresáře. To zkracuje dobu prověřování a tím šetří baterii. To také umožňuje kontrolovat, co se ukáže v galerii nebo hudebnímu přehrávači aplikace.
Je možné říci, skener, že pouze určité typy souborů (např hudebních souborů), by měly být testovány na adresáře bázi.
To vám umožní zcela odstranit obsah úložiště médií.
To vám umožní spustit skenování, kdykoli budete chtít.


U některých telefonů se systémem Android je skener naplánováno spuštění několikrát po bootu, který je zcela zbytečné, a podle mého názoru je chyba. Tyto opakované prověřování může být zabráněno.
Všechny soubory, které nebudou kontrolovány se nezobrazí v galerii nebo hudebnímu přehrávači. I pro sebe použít tuto funkci omezit, co je uvedeno v Hudebním přehrávači např. Já jen chci vidět, hudební soubory z určitých adresářů na mé SD kartu se ukázat v hudebním přehrávači.
Adresáře, které obsahují mé hudební soubory obsahují obrázky pro album a umělce. Tyto soubory by normálně objeví v galerii. Tam, jen chci vidět obsah adresáře, kde mám svoje obrázky. Nechci mít galerii přeplněný obal alba nebo obrazy umělců z hudební adresáře. Žádost Xposed Media Scanner Optimizer nastavení lze spustit z odpalovacího zařízení a umožňuje nakonfigurovat následující nastavení:

Opakované testy: Pokud je tato preference je zaškrtnuto opakovaných kontrol v době spuštění bude zabráněno. Opakované skeny nejsou nutné, a jedinou příčinou větší vybíjení baterií. V závislosti na verzi Android a dodavatelů opakovaných kontrol se mohou vyskytnout, a lze předejít kontrolou tuto preferenci.
Služba Důležitost: Při zaškrtnutí médií skener spustí jako popředí služby a její provoz bude viditelný pro uživatele prostřednictvím oznámení.
Priorita Téma: Je-li zaškrtnuto média skener bude nucen spustit s prioritou pozadí závitem, i když je spuštěn jako popředí službu. Tento postup se doporučuje nastavení. Pokud nebudou priority závit, závisí na tom, zda běží jako popředí službu, nebo ne.
Adresáře: Je-li zaškrtnuto média skener bude kontrolovat jen adresáře, které mají soubor .scanMedia (tj prázdný soubor s tečkou jako první část názvu podobný soubor .noMedia). Použijte File Explorer aplikace k vytvoření tohoto souboru. Tento soubor může být umístěn v adresáři, který může obsahovat podadresáře. Tyto podadresáře budou kontrolovány stejně. Pokud budou naskenovány nezaškrtnuté všechny adresáře (s výjimkou těch, které obsahují soubor .noMedia - toto výchozí chování mediálního skeneru se nemění Xposed Media Scanner Optimizer).
Typy médií: Bude-li být kontrolovány kontrolovány pouze určité typy souborů. Chcete-li definovat, které typy souborů skener skenovat v adresáři vytvořit následující soubory: .scanMusic, .scanVideo a .scanPictures. Takže pro adresář, který obsahuje sbírku hudebních alb budete muset vytvořit .scanMusic souboru na adresář, který obsahuje všechna alba, pokud chcete pouze hudební soubory naskenované. Obrázky obsažené v albu adresářích by pak přeskočí.
Výsledek Upozornění: Pokud je zatrženo oznámení se zobrazí, když skener dokončí včetně informací o době skenování.
Trigger Media Scanner: Při dotyku mediální skener je spuštěna.
Odstranění Media Store Obsah: Když se dotkl obsahu úložiště médií jsou odstraněny. To nebude odstranit skutečné soubory na skladování. Spustit skenování nebo restartovat, aby skener naplnit úložiště médií po odstranění jeho obsah. To je užitečné v případě, že mediální obchody již obsahuje položky, které nechcete, stejně jako obrazy ze všech adresářů v galerii. Nejprve zkontrolujte preference k omezení toho, co budou kontrolovány, vyprázdněte obchod médií a vyvolat Rescan. Po překontrolovat jen to, co bylo naskenování v závislosti na vašich preferencích se objeví v galerii.
Android protokolování: Je-li toto preference podrobnosti skeneru médií a modulem Xposed jsou zapisovány do protokolu Android. To je užitečné pro rozvoj a řešení problémů. Pro koncové uživatele by to mělo zůstat nezaškrtnuté.
Xposed Log: Je-li zaškrtnuta tato preference podrobnosti budou zapsány do protokolu Xposed. Vzhledem k tomu, log Xposed je trvalé to je také užitečné pro řešení problémů. Pro koncové uživatele by to mělo zůstat nezaškrtnuté.


V závislosti na počtu souborů vašich časů paměťových médií kontroly lze,jí podstatně snížit. Modul Xposed je k dispozici úložiště Xposed .
http://repo.xposed.info/module/com.thomashofmann.xposed.mediascanneroptimizer
Měl by fungovat na Android 4.1.2 (API 16) a vyšší. Pokud se vám líbí modul neváhejte darovat
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru