Samsung,telefony


Join the forum, it's quick and easy

Samsung,telefony
Samsung,telefony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Aplikace Jair Player : Music Rainbow
 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Empty3rd December 2019, 03:40 pro ancolltoni123

» Aplikace 4shared hudba
 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Empty3rd February 2019, 16:50 pro ancolltoni123

» Aplikace TubeMate YouTube Downloader HD
 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Empty27th November 2018, 07:46 pro ounioun

» Google Play Hudba v České republice
 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Empty30th July 2018, 12:32 pro mgancomi

» Aplikiace GPS navigace kamion
 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Empty29th July 2018, 12:30 pro MIKEMON

» Aplikace blokování reklam (bez rootu) [1.2.2]
 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Empty29th July 2018, 12:22 pro MIKEMON

» Samsung J5 Duos model SM-J500F/DS nejde zapnout wifi
 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Empty29th July 2018, 12:21 pro MIKEMON

» Změna z Datacentra
 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Empty29th July 2018, 12:19 pro MIKEMON

» Aplikace [APP] [GOOGLE PLAY BEST OF 2017 WINNER] Dnes Počasí - krásná předpověď počasí
 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Empty31st March 2018, 19:39 pro MIKEMON

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


[Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Empty [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 2nd September 2014, 19:13

First topic message reminder :

[Mod] [Xposed] Unbounce - Řízení alarmů a wakelocks
Unbounce vám dává kontrolu, jak se přístroj používá baterii tím, že řídí, jak často se může přístroj probudit, a jak dlouho to může zůstat vzhůru. . Použít doporučená nastavení pro snadné úspory baterie, nebo zakopat a přizpůsobit každý alarm a wakelock na vašem zařízení
Zde jsou některé funkce:
Krásný design, inspirovaný L materiálovém provedení zásady
Stabilní blokování motoru
Komplexní měření času zbytečný a úspora času, protože alarmů a wakelocks
Rostoucí seznam popisů alarmů a wakelocks v jednoduché angličtině (a jiných jazycích již brzy!)
Nový Pro balíček, který vám umožní Unbounce žádný poplach nebo wakelock na zařízení
Otevřená kódová, takže můžete vidět, jak to funguje, nebo stavět sami

Nákupy In-App vám umožní odemknout Pro balíček, který vám umožní přizpůsobit alarmy a wakelocks na vašem zařízení. Bez profesionální balení, můžete ovládat nejhorší baterie prasata:. NlpWakelock, NlpCollectorWakeLock, ALARM_WAKEUP_LOCATOR a ALARM_WAKE_ACTIVITY_DETECTION 1.1.6 je nejnovější verze. Kéž máte dlouhý [Battery] život! RyanByl jsem unavený z Google Play Services, ztrácím baterii,která probouzí můj přístroj každých 60 sekund, poté jej VEDENÍ vzhůru po dobu 15 sekund wakelocks. Spíše než popírají wakelocks, jsem se rozhodl jít přímo ke zdroji a snížit alarm, který způsobuje, že na prvním místě. Tím se snižuje četnost ALARM_WAKEUP_LOCATOR od 60 sekund bez ohledu na frekvenci, kterou se rozhodnout.
To také dělá totéž pro ALARM_WAKEUP_ACTIVITY_DETECTION.
Pokud to není dost pro vás překážkou, i já vám zmírnit NlpWakeLock a NlpCollectorWakeLock přímo, a to i tím, že omezí jejich frekvenci . To je vše, co skutečně potřebujete vědět. Přejít na stažení, pokud jste připraveni, abyste mohli začít. 1.1.2 je nejnovější verze.
NlpUnbounceXposed-v1.1.2.apk
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2920823&d=1409591478
 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Chart?cht=qr&chs=250x250&choe=UTF-8&chld=H&chl=http%3A%2F%2Fforum.xda-developers.com%2Fattachment
UnbounceXposed-v1.1.6.apk
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2937686&d=1410758262

 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 3Phones [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 OnePlus-One-small

Mám požadavek chybu nebo funkce. cool. Díky za pomoc! Prosím, jděte podat otázku zde, na BitBucket . . Můžete také upvote chyb a požadavky na nové funkce, že Proč je Play Services takového vraha baterie: . 1) Jsou-li Google Location Services zapnutí nastaví budík na buzení každých 60 sekund, zkontrolujte síťové umístění a vysílání ALARM_WAKEUP_LOCATOR 2) Pokaždé ALARM_WAKEUP_LOCATOR požáry, Google Search přijímá vysílání a popadne NlpWakeLock a NlpCollectorWakeLock. 3) Tyto wakelocks držet držet přístroj na 5-15 sekund. To znamená, že zařízení je ve skutečnosti vzhůru po dobu asi 15 sekund na minutu nebo 25% času! Proč to taková bolest opravit? Za prvé, Google Play Services popletl, takže je opravdu těžké říct, co se děje v kódu . Za druhé, hodnota 60 sekund na wakelock je napevno v classes2.dex, který není přístupný v rámci Xposed. Musel jsem sledovat využití, které na místo, kde je to dostupné Xposed a tam jej změnit. Jaké jsou důsledky snížení tohoto alarmu frekvenci? Tam není pravděpodobné, že nějaké vedlejší účinky. Můžete zcela vypnout alarm úplně vypnutím Google Location Services. Jednoduše snížení alarm umožňuje uchovávat Google Location Services, ale vyvažuje výhodu se svým životnost baterie. Cool, ale mám jinou baterii vraha. Můžete opravit moje? Určitě. Chtěl bych to, aby se stala one-stop shop pro životnost baterie, a to zejména jako ovlivněny Google nyní (Google Search) a Google Play Services. Dej mi výpis z vašich Better Battery Stats a já uvidím, co se dá dělat. Pořád si tunu NlpWakeLocks a NlpCollectorWakeLocks Po pohledu na kód, tam vypadá, že google chybu na případy, kdy vysílání, který obsahuje slovo "sběratel "spouští play NlpCollectorWakeLock. NlpUnbounce má také nastavení zmírnit tyto wakelocks. Zkuste použít, že v případě, že alarmy samy o sobě neřeší problém. Proč se jmenuje NlpUnbounce? NLP je umístění v síti poskytovatele. Je to součást Google Play útvarů odpovědných za alarmů a wakelocks. debouncing je proces přijímání signálu, který je "skákající" a tlumočení jako singl "hit". To je podobné tomu, co pojem termpering se wakelocks dělá. Je to pojďme jeden z nich projít, a pak je zase vypnete po určitou dobu. Poté, co jsem opravil wakelocks, uvědomil jsem si, že alarm se přimět je, a já jsem ve skutečnosti, aby přístroj přestal dokonce probudit tím, že zabije alarm. Je-li vstupní zpoždění je dobrý termín pro popření wakelock, UNbounce zdálo jako dobrý termín pro jejich zastavení u zdroje. kde je zdrojový kód? Je to tady: https://bitbucket.org/cryptyk/nlpunbounce pár věcí: 1) Nesuďte. Musím udělat nějaké vyčištění, ale chtěl, abyste mohl psát repo brzy, takže se lidé mohou podívat na to, co to dělá. 2) Vytáhněte požadavky jsou vítáni. Pokud je log změna? Je to tady: https://bitbucket.org/cryptyk/ nlpunb ... / pobočka / master Jak mohu říci, že to funguje . Za prvé, vaše výdrž baterie by měla být lepší, když Location Services zapnutý Pokud opravdu chcete hodnotit změny, tady je návod, jak můžete vidět v akci: 1) Před instalací modulu, zkontrolujte alarm frekvenci příkazem: adb logcat -v čas | grep "ALARM_WAKEUP_LOCATOR \ | ALARM_WAKEUP_ACTIVITY_DETEC CE \ | NlpWakeLock \ | NlpCollectorWakeLock" 2) Poznámka: četnost těchto alarmů (byl jsem jim dostat každou minutu) 3 ) Nainstalujte mod a restartujte počítač. 4) Chcete-li sledovat opravu v akci, spusťte: ADB Logcat -v čas | grep "NlpUnbounce" . 5) Dávejte si pozor ADB zpráv prokazujících, že NlpUnbounce je záplatování intervaly Jaké jsou nejlepší nastavení? tu není "nejlepší". Co se snažíte udělat, je, aby všechno fungovalo, jako to má, aniž by se tyto alarmy a wakelocks zabít baterie. Má smysl začít s nejšetrnější metody a práci si cestu nahoru. Pokud opravdu chcete naladit, postupujte takto: 1) Vypněte modul vypnout a používat BBS a zaznamenávat počet ALARM_WAKEUP_LOCATOR a ALARM_WAKEUP_DETECTION alarmy dostanete za hodinu. Také zaznamenávat, kolik času tráví v NlpWakeLock a NlpCollectorWakeLock. 2) Otočte modul a proveďte nastavení na: a) ALARM_WAKEUP_LOCATOR = 240 b) ALARM_WAKEUP_DETECTION = 240 c) NlpWakeLock = 0 (zakázat úpravy a použít nastavení skladě) d ) NlpCollectorWakeLock = 0 (zakázat úpravy a použít nastavení na skladě) 3) Nyní přejděte zpět ke kroku 1. Pokud jste spokojeni s výsledkem, to je všechno hotovo! Pokud máte stále spoustu času stráveného v NlpWakeLock a NlpCollectorWakeLock, tato nastavení změnit na 240, také. Co je alarm versus wakelock, a jak se v souvislosti s ohledem na NLP (umístění v síti poskytovatele)? budík probudí zařízení z hlubokého spánku, která je naplánována pomocí RTC (Real Time Clock). Například Google Play služeb rozvrhy alarm každých 60 sekund se probudit zařízení s alarmem ALARM_WAKEUP_LOCATOR. To je důvod, proč jsem se nepokusil zastavit wakelocks na první, ale místo toho se snažil zastavit alarmy. Já ani nechci, aby zařízení probuzení v první řadě! Jakmile je alarm požárů, služba NLP chce vaši polohu a poslat jej zpět na google. To vyžaduje, aby vedení zařízení vzhůru po dobu několika (5-15) sekund. Chcete-li zachovat přístroj vzhůru, Google Play Services chytne NlpWakeLock. Jedná se o druhý bod můžeme změnit systém, ale to jen dá přístroj zpět do režimu spánku, jakmile je to už vzhůru. pár dalších věcí][/spoiler]

Proč je play služby, jsou zabiják baterie:
1) Jsou-li Google Location Services zapnutí nastaví budík na buzení každých 60 sekund, zkontrolujte síťové umístění, a přenos ALARM_WAKEUP_LOCATOR.
2) Vždy ALARM_WAKEUP_LOCATOR požáry, Google Search přijímá vysílání a popadne NlpWakeLock a NlpCollectorWakeLock.
3) Tyto wakelocks držet, aby zařízení, na 5-15 sekund. To znamená, že zařízení je ve skutečnosti vzhůru po dobu asi 15 sekund za minutu, a 25% času!

Proč to bylo taková bolest opravit?
Za prvé, Google Play Services se asi popletl, takže je opravdu těžké říct, co se děje v kódu. Za druhé, hodnoty 60 sekund pro wakelock je napevno v classes2.dex, který není přístupný rámci Xposed. Musel jsem sledovat využití, které na místo, kde je to dostupné Xposed a tam jej změnit.

Jaké jsou důsledky snížení tohoto alarmu frekvenci?
Existují pravděpodobně nějaké vedlejší účinky. Můžete zcela vypnout alarm úplně vypnutím Google Location Services. Jednoduše snížení alarm umožňuje uchovávat Google Location Services, ale vyvažuje výhodu se svou životností baterie.

V pohodě, ale mám jinou app. baterie vraha. Můžete opravit moje?
Určitě. Chtěl bych to, aby se stalo one-stop shop pro životnost baterie, a to zejména jako jsou ovlivněny Google nyní (Google Search) a Google Play Services. Dej mi výpis z vašich Better Battery Stats a uvidím, co se dá dělat.

Pořád mám hodně NlpWakeLocks a NlpCollectorWakeLocks
Poté, co při pohledu na kód, to vypadá, že je satelitní chyba, kdy by jakékoli vysílání, který obsahuje slovo "sběratel" spouští play NlpCollectorWakeLock. NlpUnbounce má také nastavení zmírnit tyto wakelocks. Zkuste použít, v případě, že alarmy samy o sobě neřeší problém.

Proč se jmenuje Unbounce?
Odskoku je proces přijímání signálu, který je "poskakování" a interpretace jako jeden "hit". To je podobné tomu, co pojem termpering se wakelocks dělá. Je to pojďme jeden z nich projít, a pak je zase vypnete po určitou dobu. Poté, co jsem opravil wakelocks, uvědomil jsem si, že alarm se přimět je, a já jsem ve skutečnosti, aby přístroj přestal dokonce probudit tím, že zabije alarm. Je-li vstupní zpoždění je dobrý termín pro popření wakelock, UNbounce zdálo jako dobrý termín pro jejich zastavení u zdroje.

Kde je zdrojový kód?
Je to tady: https://bitbucket.org/cryptyk/nlpunbounce
Pár věcí:
1) Nesuďte. Musím udělat nějaké vyčištění, ale chtěl bych, abyste mohli psát na repo brzy, takže se lidé mohou podívat na to, co to dělá.

2) Žádosti a návrhy jsou vítány.

Jak mohu říci, že to funguje?
Za prvé, vaše výdrž baterie by měla být lepší, když Location Services zapnutý. Pokud opravdu chcete hodnotit změny, tady je návod, jak můžete vidět v akci:
1) Před instalací modulu, zkontrolujte alarm frekvenci spuštěním: ADB Logcat -v čas | grep "ALARM_WAKEUP_LOCATOR \ | ALARM_WAKEUP_ACTIVITY_DETEC CE \ | NlpWakeLock \ | NlpCollectorWakeLock"
2) Poznámka: četnost těchto alarmů (jsem se jim dostat každou minutu)
3) Nainstalujte mod a restartujte.
4) Chcete-li sledovat opravu v akci, spusťte: adb logcat -v čas | grep "NlpUnbounce"
5) Dávejte si pozor ADB pro zprávy, které ukazují, že Unbounce je záplatování intervaly.

Jaké jsou nejlepší nastavení?
Neexistuje žádný "nejlepší". Co se snažíte udělat, je, aby všechno fungovalo, jako to má, aniž by se tyto alarmy a wakelocks zabít baterie. Má smysl začít s nejšetrnější metody a práci si cestu nahoru. Pokud opravdu chcete naladit, postupujte takto:
1) Otočte modul vypnout a používat BBS a zaznamenávat počet ALARM_WAKEUP_LOCATOR a ALARM_WAKEUP_DETECTION alarmy dostanete za hodinu. Také zaznamenávat, kolik času tráví v NlpWakeLock a NlpCollectorWakeLock.
2) Otočte modul a nastavit nastavení:

)  ALARM_WAKEUP_LOCATOR  =  240

b )  ALARM_WAKEUP_DETECTION  =  240

c )  NlpWakeLock  =  0  ( pro  vypnutí  na  úpravu  a  použití  zásob  nastavení )

d )  NlpCollectorWakeLock  =  0  ( pro  vypnutí  na  úpravu  a  použití  zásob  nastavení
3) Nyní přejděte zpět ke kroku 1. Pokud jste spokojeni s výsledkem, to je všechno hotovo! Pokud máte stále spoustu času stráveného v NlpWakeLock a NlpCollectorWakeLock, tato nastavení změnit na 240, také.

Co je to alarm versus wakelock, a jak se v souvislosti s ohledem na NLP (umístění v síti poskytovatele)?
Alarm probudí zařízení z hlubokého spánku, plánované použití RTC (Real Time Clock). Například Google Play služeby rozvrhy alarm každých 60 sekund se probudit zařízení s alarmem ALARM_WAKEUP_LOCATOR. To je důvod, proč jsem se nepokusil zastavit wakelocks na první, ale místo toho se snažil zastavit alarmy. Já ani nechci, aby zařízení probuzení v první řadě! Jakmile je alarm požárů, služba NLP chce vaši polohu a poslat jej zpět na google. To vyžaduje, aby vedení zařízení vzhůru po dobu několika (5-15) sekund. Chcete-li zachovat přístroj vzhůru, Google Play Services chytne NlpWakeLock. Jedná se o druhý bod můžeme změnit systém, ale to jen dá přístroj zpět do režimu spánku, jakmile je to už vzhůru. Pár dalších věcí: To je důvod, proč jsem doporučujeme začít jen s alarmy. To je méně rušivé a zastaví přístroj od probuzení vůbec. Většina lidí bude pravděpodobně v pořádku s nastavením 240, 240, 0, 0. Existují i ​​jiné věci, které mohou způsobit NlpWakeLock, i když, včetně aplikací třetích stran. Pokud se alarmy nefungují samy o sobě pro vás, můžete také zpomalit frekvenci wakelocks přímo v nastavení.


Amplify vám dává kontrolu, jak ji přístroj používá baterii tím, že řídí, jak často se může přístroj probudit, a jak dlouho to vydrží déle vzhůru. . Použít doporučená nastavení pro snadné úspory baterie, nebo zakopat a přizpůsobit každý alarm a wakelock na vašem zařízení
Zde jsou některé:
Krásný design, inspirovaný L materiálovém provedení zásad. Váš výběr světlý nebo tmavý.
Stabilní blokování motoru
Komplexní měření času zbytečný a úspora času, protože alarmů a wakelocks
Rostoucí seznam popisů alarmů a wakelocks v jednoduché angličtině (a dalších jazyků již brzy!)
Pro balíček, který vám umožní zkrotit žádný poplach nebo wakelock na zařízení
Přeložil komunity do češtiny, finština, francouzština, němčina, řečtina, italština, japonština, Malay, portugalština, polština, rumunština, ruština a španělština
Tasker integrace
Open source codebase, takže můžete vidět, jak to funguje, nebo stavět sami

2.0 je nejnovější verze k dispozici v Google Play Store .
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ryansteckler.nlpunbounce
Nákupy In-App vám umožní odemknout Pro balíček, který vám umožní přizpůsobit alarmy a wakelocks na vašem zařízení. Bez profesionální balení, můžete ovládat nejhorší baterie prasata:. NlpWakelock, NlpCollectorWakeLock, ALARM_WAKEUP_LOCATOR a ALARM_WAKE_ACTIVITY_DETECTION můžete mít dlouhé [baterie] život! Ryan

Amplify-v2.0.apk
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2989341&d=1414541694
Amplify-v2.0.1.apk -
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2990393&d=1414603699


Naposledy upravil MIKEMON dne 4th November 2014, 19:15, celkově upraveno 4 krát (Reason for editing : nová verze,recenze,nová aplikace i jméno)
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 25th October 2014, 20:05

Původně odeslal cryptyk Zobrazit příspěvek
Pro ty, kteří na 1.5.1 a kteří nevidí žádné wakelocks, alarmy, nebo služby uvedené, prosím, zkuste smazat 4 soubory:
/data/data/com.ryansteckler.nlpunbounce/files To by mělo vyřešit většinu problémů, až se dostanu Nová verze zveřejněna. Díky Ryan
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 29th October 2014, 19:15

2.0 je k dispozici v OP. Je třeba vyřešit řadu problémů stability, stejně jako některé chyby (jako ten, směrem, @ boardlord ). Budu ji uvolnit na Play a Xposed repo soonish. Díky, Ryan
Amplify-v2.0.1.apk
http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2990393&d=1414603699
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 30th October 2014, 20:55

MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 31st October 2014, 19:26

Nová verze 2.0.4
https://github.com/rsteckler/unbounce-android/releases/tag/2.0.4
funkční i na KK rom...brzy stabilní i na google play..
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 4th November 2014, 19:17

MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 27th May 2015, 15:41

Amplify
Amplify je nejlepší Battery Saver.To je,a musí mít tuto aplikaci pro všechny droidy spuštěné na Xposed.
Budete potřebovat balíček dar block wakelocks a alarm. Omezte následující

 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 CBxxXJ [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 1lMusz

android.content.syncmanager.SYNC_ALARM
android.net.ConnectivityService.action.PKT_CNT_SAM PLE_INTERVAL_ELAPSED
com.oasisfeng.greenify.CLEAN_NOW
com.facebook.push.mqtt.keepalive.KeepaliveManager. ACTION_INEXACT_ALARM.com.facebook.katana
com.facebook.common.executors.WakingExecutorServic e.ACTION.ALARM.com.facebook.katana

Alarmy [LOKALITA] (Povolit každých 40.000 sekundy)
com.google.android.gms.nlp.ALARM_WAKEUP_LOCATOR
com.google.android.gms.nlp.ALARM_WAKEUP_ACTIVITY_D ETECTION
ALARM_WAKEUP_BURST_COLLECTOR
com.google.android.gms.location.fused.GPS_ALARM_BA LANCED_ACCURACY
com.google.android.gms.nlp.ALARM_WAKEUP_ACTIVE_COL lektor
com.google.android.gms.nlp.ALARM_WAKEUP_PASSIVE_CO LLECTOR
com.google.android.gms.nlp.ALARM_WAKEUP_BURST_COLL ECTION_TRIGGER

Alarm (Povolit každých 84.000 sekund)
android.app.backup.intent.RUN
com.google.android.gms / .checkin.EventLogService $ Přijímač
com.google.android.gms / .checkinCheckinService% Přijímač

Wakelocks (Povolit každých 7.200 sekund)
* Net_scheduler *
GCoreFlp
Námraza


Wakelocks (Povolit každých 40.000 sekund)
NlpWakeLock
NlpCollectorWakeLock
LocationManagerService
Config Service Fetch

Služby (Block / Deny)
com.google.android.gms / com.google.android.location.internal.AnalyticsSamp lerService
com.google.android.gms / com.google.android.location.internal.AnalyticsSamp lerService
com.google.android.gms / common.analytics.CoreAnalyticsIntentService
ads.jam.NegotiationService

Spolu s Greenify dokáže opravdu hodně...
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro MIKEMON 27th May 2015, 15:41

Amplify
Amplify je nejlepší Battery Saver.To je,a musí mít tuto aplikaci pro všechny droidy spuštěné na Xposed.
Budete potřebovat balíček dar block wakelocks a alarm. Omezte následující

 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 CBxxXJ [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 1lMusz

android.content.syncmanager.SYNC_ALARM
android.net.ConnectivityService.action.PKT_CNT_SAM PLE_INTERVAL_ELAPSED
com.oasisfeng.greenify.CLEAN_NOW
com.facebook.push.mqtt.keepalive.KeepaliveManager. ACTION_INEXACT_ALARM.com.facebook.katana
com.facebook.common.executors.WakingExecutorServic e.ACTION.ALARM.com.facebook.katana

Alarmy [LOKALITA] (Povolit každých 40.000 sekundy)
com.google.android.gms.nlp.ALARM_WAKEUP_LOCATOR
com.google.android.gms.nlp.ALARM_WAKEUP_ACTIVITY_D ETECTION
ALARM_WAKEUP_BURST_COLLECTOR
com.google.android.gms.location.fused.GPS_ALARM_BA LANCED_ACCURACY
com.google.android.gms.nlp.ALARM_WAKEUP_ACTIVE_COL lektor
com.google.android.gms.nlp.ALARM_WAKEUP_PASSIVE_CO LLECTOR
com.google.android.gms.nlp.ALARM_WAKEUP_BURST_COLL ECTION_TRIGGER

Alarm (Povolit každých 84.000 sekund)
android.app.backup.intent.RUN
com.google.android.gms / .checkin.EventLogService $ Přijímač
com.google.android.gms / .checkinCheckinService% Přijímač

Wakelocks (Povolit každých 7.200 sekund)
* Net_scheduler *
GCoreFlp
Námraza


Wakelocks (Povolit každých 40.000 sekund)
NlpWakeLock
NlpCollectorWakeLock
LocationManagerService
Config Service Fetch

Služby (Block / Deny)
com.google.android.gms / com.google.android.location.internal.AnalyticsSamp lerService
com.google.android.gms / com.google.android.location.internal.AnalyticsSamp lerService
com.google.android.gms / common.analytics.CoreAnalyticsIntentService
ads.jam.NegotiationService

Spolu s Greenify dokáže opravdu hodně...
MIKEMON
MIKEMON
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 2330
Points : 4665
Reputation : 22
Join date : 08. 09. 13
Age : 52
Location : Prostějov

https://samsungtelefony.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

 [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks - Stránka 2 Empty Re: [Mod] [Xposed] Amplify - baterie Extender - ovládání alarmů a wakelocks

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru